Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Шановні клієнти!
Відправка ТІЛЬКИ Новою Поштою! Пунтків самовивозу та магазинів немає! Ціни, Наявність, Оплату уточнюйте!
Розкажіть друзям

Умови користування сайтом Geely24.com.ua

При використання сайту ви даєте підтвердження того, що ознайомилися з умовами цього договору і повністю згодні з усіма його пунктами. Не використовуйте можливості сайту якщо не згодні хоча б з одним з нижчеперелічених пунктів умов.

Користування сайтам

Інтернет-магазин https://geely24.com.ua/ (надалі Джилі24) дозволяє проводити перегляд сторінок та матеріалів даного ресурсу (далі сайту) виключно в некомерційних цілях і власних.

Важливо, що при перегляді чи іншому некомерційному використанні сайту користувачі зобов'язуються зберігати всі дані про авторське право, а також іншу інформацію про право власності, які є в початкових матеріалах або будь-яких їхніх копіях.

Забороняється будь-яка зміна матеріалів на ресурсі https://geely24.com.ua, а також їх застосування або показ будь-яким доступним методом для вирішення виникаючих суспільних або комерційних завдань.

Забороняється розміщення матеріалів з будь-якої сторінки сайту Джилі24 на інших джерелах, а також в комп'ютерних та соціальних мережах.

Відмова від відповідальності

Всі матеріали і послуги даного ресурсу надаються без будь-яких гарантійних зобов'язань. Джилі24 Львова не несе відповідальності і повноту даних, послуг і програм на сайті.

Джилі24 без додаткового повідомлення в будь-який час може проводити зміна послуг і матеріалів, доступних на Сайті, згадані в них розцінки і товари.

При устаревании інформації, розміщеної на сайті, інтернет-магазин Джилі24 не зобов'язаний проводити її оновлення. Джилі24 не відповідає за збитки, включаючи отриманий збиток від втраченого доходу, даних або призупинення діяльності компанії, які проявилися в результаті використання матеріалів сайту, неможливості їх використання або результатів від використання сайту.

Реєстрація на порталі Джилі24

У процесі реєстрації на сайті ви, крім іншого, є підтвердженням Вашої згоди на передачу достовірних даних про себе, а також особистих даних, необхідних для зв'язку. При проходженні реєстрації вам повідомляється логін і пароль, за збереження секретності якої ви несете особисту відповідальність.

Вся відповідальність за дії, які були виконані під вашим ім'ям (даними для входу) на сайті лягати на вас. У разі втрати реєстраційних даних ви повинні негайно повідомити про даний факт представників сайту.

Здійснення зворотного зв'язку і коментарі

У разі заповнення форми для зворотного зв'язку або при розміщенні на сайті коментарів на вас лягати повна відповідальність за їх вміст. Важливо, що будь-яке повідомлення, незалежно від його форми, не повинно порушувати законодавство, наносити будь-якої шкоди іншим користувачам, включати в себе грози або наклеп, а також образа інших користувачів сайту. Заборона дискримінації людей за расовою, статевою, релігійною чи етнічною ознакою, а також соціальним станом. Повідомлення не повинно мати в собі ображають слів, висловлених на адресу людей або організацій.

Користувача повідомлення не повинно порушувати ніякі закони України. Кожен користувач при реєстрації дає свою згоду адміністрації Джилі24 на видалення коментарів, без будь-якого додаткового повідомлення. Також повідомлення може бути використано на безоплатне підставі для будь-яких цілей. Джилі24 не несе будь-якої відповідальності за інформацію, яку розміщують користувачі сайту.

Обробка персональних даних

За умовами цієї угоди інтернет-магазин Джилі24 залишає за собою право використання різних технологій для проведення збору, зберігання і обробки інформації про будь-які відвідини сайту. Дана процедура може включати в себе запис невизначеної кількості файлів cookie або інших анонімних ідентифікаторів.

Сайт застосовує дані технології в момент, коли ви переглядаєте сторінки сайту, здійснюєте взаємодію з різними товарами, послугами або партнерами Джилі24.

Умови та предмет угоди

Даною угодою регламентується порядок здійснення доступу і використання даних, які розміщені на сайті, процес придбання користувачами товарів і послуг, інформація про яких є на сайті Джилі24.

 • Представлене угоду відноситься до категорії публічних оферт. У разі використання матеріалів, розміщених на сайті, і роботи з доступними на ньому інструментами, користувач автоматично підтверджує свою згоду з усіма пунктами угоди, і приймає їх в повному обсязі. Дана згода підтверджується шляхом заповнення реєстраційної анкети на сторінці сайту. Статті 641-642 ЦК України підтверджують проходження реєстрації як факт прийняття певної угоди.

 • Погоджуючись з умовами договору користувач автоматично підтверджує факт своєї дієздатності, і на нього покладається відповідальність за достовірність інформації, вказівки даного факту. Також на клієнта лягають зобов'язання, пов'язані з використанням сайту Джилі24 згідно із зазначеними в цій угоді пунктам.

 • Реалізація запчастин для китайських авто Чері та Джилі здійснюється продавцем шляхом спеціально створеного інтернет-магазину https://geely24.com.ua/.

 • Інформація про запчастини, які розміщені на сайті Джилі24 можуть бути змінені.

 • Адміністрація сайту має право на односторонню зміну даних, їх доповнення чи видалення, додатково не погоджуючи дані кроки з клієнтами. Вся інформація про параметри продукції і суті послуг, що надаються інтернет-магазином Джилі24, а також умови оформлення замовлення, ціна, доступні знижки і акційні пропозиції розміщені на сторінках сайту https://geely24.com.ua/.

 • Джилі24 не гарантує, що інформація про товари і послуги, яка розміщена на https://geely24.com.ua/ вказана достовірно і в повному обсязі.

 • Продавець проводить попередню перевірку запчастин, а також здійснює страховку на повну суму перед відправкою клієнту, якщо інші особливості на описані в індивідуальному договорі.

 • У момент отримання замовлення клієнт в обов'язковому порядку проводить перевірку товару на його відповідність замовленому, відсутність механічних пошкоджень, а також наявність документів - чек, накладна, гарантійний талон, якщо його наявність передбачено для замовленого товару.

 • При появі претензій покупець повинен на місці пред'явити їх представнику транспортної компанії, до того, як будуть підписані документи, що підтверджують факт отримання замовлення. При підписанні такого документа автоматично вважається, що покупець не має будь-яких претензій.

 • Джилі24 не відповідає за діяльність компанії-перевізника, поштової організації, і служби доставки.

 • Після ознайомлення і надання згоди на умови даного договору, покупець також надає свою згоду на віддалене отримання інформації про продукцію та статус виконання замовлення. При підписанні документа, що вказує на факт отримання замовлення, буде вважатися, що клієнт отримав всі необхідні дані про товар перед його отриманням.

 • При оновленні характеристик певних запчастин або послуг адміністрація ресурсу має право не вносити відповідні зміни або оновлення в опису, розміщені на сайті Джилі24. При цьому продавець не відповідає за втрати, які можуть виникнути у користувачів в результаті використання або неможливості використання інформації, а також за підсумками використання доступних на сайті інструментів, включаючи збитки чи втрату доходу, даних або вимушеної припинення бізнесу.

 • Сторони даного договору згодні і підтверджують, що всі дані про наявність товару, отримання оформленого замовлення, дати відправлення і терміни доставки, ціни, умови здійснення оплати та її типі, статус виконання замовлення і його своєчасне оновлення, надана адміністраторами сайту покупцеві на електронну скриньку, за допомогою СМС або голосового повідомлення, мають виключно інформативний характер і служать для адміністрації сайту підтвердженням того, що клієнт повністю згоден з наданими умовами договору.

 • Доставка замовлення здійснюється за допомогою транспортної компанії, вибір якої визначається самим покупцем в момент оформлення замовлення.

 • Доставка товару в відділення перевізника здійснюється на підставі передоплати або післяплати. Уточнити орієнтовні терміни доставки можна у оператора Джилі24 при підтвердженні деталей замовлення перед його формуванням і відправкою.

 • Замовлення вважається таким, що отриманий, в момент підписання клієнтом документа, що підтверджує факт отримання товару - акт прийому-передачі, поштову декларацію або транспортну накладну, інше. Дії покупця, які можуть вказувати на факт отримання товару, також розцінюються як момент отримання замовлення.

Доставка запчастин

 • Доставка замовлення здійснюється за допомогою транспортних або поштових сервісів - «Нова Пошта», САТ. Порядок виконання доставки попередньо узгоджується сторонами.

 • Отримання замовлення допускається шляхом самовивозу зі складу Джилі24. Можливість здійснення самовивозу необхідно уточнювати при оформленні замовлення.

 • Умови виконання доставки, а також вартість послуги встановлюється компанією-перевізником. Оплата доставки здійснюється за рахунок покупця.

 • При відсутності в населеному пункті клієнта відділень кращою транспортної компанії, то покупець може вибрати для отримання товару найближчого відділення, куди і буде здійснена доставка.

 • Джилі24 не організовує процес доставки на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, а також АР Крим, на територію інших країн або в населені пункти, де немає відділень транспортних компаній.

 • Після процесу передачі замовлення компанії-перевізнику вся відповідальність за терміни доставки, а також збереження зовнішнього вигляду і характеристик лягає на дану компанію.

 • Покупець надає свою згоду на те, що з цього часу всі претензії щодо недотримання вказаних термінів доставки не направлятимуть компанії Джилі24.

 • Для виключення шахрайських дій і виконання покладених на себе зобов'язань, зазначених в даному договорі, представники транспортної компанії в праві вимагати документ, що посвідчує особу покупця, в подальшому вказавши тип такого документа і його номер в квитанції. Даний пункт стосується випадків, коли здійснюється доставка товару за попередньою оплатою.

 • Вартість послуги транспортування не була зафіксована і для кожного конкретного замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням вагових і габаритних характеристик товару, включеного в замовлення.

 • Всі зобов'язання Джилі24 перед покупцем щодо передачі товару вважаються виконаними після того, як товар передається покупцеві транспортною компанією. Факт здійснення передачі встановлюється правилами самої транспортної компанії.

 • Порядок виконання доставки, спосіб отримання клієнтом посилки і її відкриття, перевірка змісту посилки, встановлюється правилами і розпорядком логістичної компанії.

 • Замовлення може отримати сам клієнт, або будь-який інший чоловік, який був зазначений клієнтом в якості одержувача при оформленні замовлення.

 • У ситуації, коли покупець або обраний ним одержувач з певних причин не можуть своєчасно отримати замовлення, то він може бути виданий третій особі, яке надасть необхідні дані - ПІБ покупця або одержувача, номер накладної та інше, і проведе оплату послуг транспортної компанії (а також оплатить вартість товару, якщо передбачена оплата післяплатою).

 • Ризики, які пов'язані з пошкодженням або виходом з ладу замовленого товару після його доставки повністю покладаються на покупця. Доставка вважається виконаним тільки після того, як клієнт підписав необхідні документи.

 • При отриманні товару покупець зобов'язаний самостійно провести огляд вмісту на предмет наявності та відповідності замовленим товарам, збереження якості, комплектації замовлення, а також цілісності матеріалу упаковки.

 • При відсутності претензій покупець проводить підписання необхідних документів, що є підтвердженням отримання і відсутності будь-яких претензій до доставленому замовленням. Даний факт свідчить про повне виконання компанією Джилі24 взятих на себе зобов'язань пере клієнтів за певним замовленням.

 • Покупець в момент уточнення інформації про замовлення, яку проводить менеджер Джилі24, може уточнити всю необхідну інформацію щодо маршруту, термінів і способів доставки замовлення.

 • Також покупець розуміє і дає згоду на те, що остаточні терміни доставки залежать виключно від особливостей роботи логістичної компанії. При зміні терміну доставки співробітники Джилі24 не можуть додатково інформувати клієнта.

 • Співробітники компанії при цьому зобов'язані всіляко сприяти і вживати необхідних заходів для того, щоб клієнт міг отримувати необхідні повідомлення.

 • Покупець розуміє і дає свою згоду на те, що доставка товару є окремою послугою, яку надає компанія-перевізник, що є невід'ємною складовою товару, що купується.

 • Доставка вважається виконаним в повному обсязі після передачі замовлення клієнта, а також підписання ним відповідних документів і оплати послуг з доставки.

 • При виникненні претензій до якості продукції, які розглядаються в межах Закону України «Про захист прав споживачів», а також в межах гарантійних зобов'язань Джилі24, вони не можуть зачіпати дії з доставки. Відповідно, вартість доставки не компенсується клієнту, а грошові кошти за товар не повертаються у випадках, встановлених в рамках ЗУ «Про захист прав споживачів».

Оплата товару в Джилі24

 • Ціни на товари вказуються в гривнях.

 • Підсумкова ціна всього замовлення складається з цін замовлених товарів.

 • Провести оплат замовлення покупець може одним із запропонованих способів:

 • Готівковими коштами при отриманні товару у відділенні логістичної компанії. Сума платежу повинна відповідати загальній сумі замовлення, яку, при необхідності, можна уточнити у менеджера.

 • Готівковими коштами за допомогою платіжного терміналу або в банківському відділенні Сума платежу повинна відповідати сумі замовлення.

 • Безготівковим розрахунком з використанням банківської карти. Юрособам доступна можливість оплати з розрахункового рахунку.

 • Ціна товару вказана на сайті Джилі24. Якщо фактична ціна на товар не відповідає ціні, яка вказується на сайті Джилі24, компанія попереджає про це клієнта в процесі підтвердження замовлення, надає інформацію про скоригований ціною. 

 • Клієнт може прибрати частину товарів з переліку замовлення або повністю відмовитися від нього. 

 • Якщо менеджер інтернет-магазину Джилі24 не може вийти на зв'язок з покупцем щоб повідомити про зміну ціни виключно з вини самого клієнта, то таке замовлення буде анульовано. Також покупець може анулювати замовлення в односторонньому порядку.

 • Покупець дає згоду і приймає той факт, що вартість запчастин, зазначена на сайті, може змінюватися адміністрацією сайту без узгодження з клієнтом. 

 • Точну ціну в день оформлення замовлення можна дізнатися у співробітників колл-центру або менеджера компанії Джилі24.

 • При оплаті товарів в терміналах самообслуговування банк-емітент може додатково стягувати комісію за проведення транзакції, що слід враховувати при проведенні платежу.

 • Магазин Джилі24 має право надавати індивідуальні або загальні знижки на окремі товари або їх групи, реалізувати різні бонусні програми, а також організовувати розпродажу або формувати акційні пропозиції. 

 • Продавець без додаткового узгодження і в односторонньому порядку може визначать порядок проведення акцій, види знижок і послуг, бонусів, публікуючи їх на сайті https://geely24.com.ua/.

 • Компанія Джилі24 залишає право надавати в односторонньому порядку способи внесення оплати за замовлення, які будуть зручними для покупців з урахуванням статистичних даних про проведені дії, вчинені покупцями на сторінках компанії Джилі24.

 • Джилі24 проводить збір, зберігання і обробку даних статистики щодо всіх оформлених замовлень від кожного клієнта.

 
.