Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Шановні клієнти!
Відправка ТІЛЬКИ Новою Поштою! Пунтків самовивозу та магазинів немає! Ціни, Наявність, Оплату уточнюйте!
Розкажіть друзям

Опт і співпраця

Інтернет магазин Geely 24 пропонує унікальні умови співпраці для оптових складів, підприємств і приватних підприємців, які займаються поставками або зацікавлені в поставках запчастин для автомобілів китайського бренду Джилі.

Ми допоможемо вирішити ваші проблеми з реалізацією запчастин або із забезпеченням необхідних комплектуючих, що значно розширить можливості вашого бізнесу і полегшить його ведення.

Оптовим постачальникам

 • Якщо ви на професійному рівні займаєтеся регулярними поставками запчастин GEELY,
 • якщо у вашому розпорядженні є стабільно підтримувані склад комплектуючих, незалежно від форми власності підприємства (юридична або фізична особа),

наш магазин пропонує вам унікальну можливість логістики продажів продукції по всій Україні.

З нами Ви отримаєте доступ до великої бази споживачів і відмінну можливість розширити межі ведення бізнесу. Для цього ми готові надати у ваше розпорядження наш величезний досвід в реалізації запчастин до китайських автомобілів, а так само всю постійно розширюється клієнтську базу.оптом автозапчастини джилі

 • За допомогою інтернет магазину Джилі 24 ви вже сьогодні отримаєте перспективи подальшого розвитку підприємства, не вкладаючи в це додаткових коштів.
  • Наші фахівці проконсультують вас з питань затребуваності наявного асортименту, допоможуть сформувати найкраща пропозиція, як в кількісному, так і в ціновому аспекті.
  • Підвищить свою конкурентоспроможність разом з магазином Джилі 24

  Для регіональних магазинів і сервісних центрів

  Якщо ви власник регіонального магазину автозапчастин, або старший менеджер авто сервісного підприємства, але ніколи не стикалися з комплектуючими для автомобілів Джилі, ми допоможемо вам вирішити проблему їх поставок і розширимо можливості вашого бізнесу!

  З нами ви зможете продавати більше, ремонтувати весь модельний ряд цієї марки і освоїти новий напрямок діяльності!
  Менеджери інтернет магазинуДжилі 24допоможуть розібратися з будь-яким питанням підбору комплектуючих, з особливостями каталогукомпанії-виробників, з взаємозамінністю деталей від інших моделей або марок.

  Ремонт будь-якої складності або поставка найбільш дефіцитних запчастин для Geely стануть для вас такою ж звичною справою, як і будь-освоєний раніше напрямок діяльності.
  Спеціальна пропозиція для оптовиків: послуга повного супроводу!
  Інтернет магазин Geely24 спеціально для оптових постачальників запчастин пропонує унікальний пакет з реалізації продукції через наш сайт.

  Ми пропонуємо вам послугу повного супроводу замовлення – від прийому з боку покупця і до отримання його за місцем призначення.

  Вам залишається тільки прийняти узгоджену з клієнтом заявку, підібрати комплектуючі, упакувати і відправити через будь-яку транспортну компанію, яка буде підібрана нами з урахуванням ваших можливостей і побажань замовника.

  Всі інші питання ми беремо на себе, аж до вирішення питань оплати. 

  Компанія Джилі-24 - це досвідчений учасник ринку з продажу комплектуючих до китайських автомобілів.

  Ми знаємо пристрій кожної моделі, їх слабкі сторони, можливості заміни оригінальних запчастин аналогами, а так само повністю володіємо ситуацією по сезонному і регулярного попиту на них. Ми допоможемо вам торгувати ефективніше, ремонтувати якісніше, купувати дешевше. Ми готові стати партнером для кожного, і бути надійними – для всіх.

.