+38-097-99-007-47

(багатоканалььний)

Замовлення приймаються цілодобово - 24 години!

RU  |  UA
Розкажіть друзям

Опт і співробітництво

Інтернет магазин Geely24 пропонує унікальні умови співпраці для оптових складів, підприємств і приватних підприємців, які займаються поставками або зацікавлені в поставках запчастин для автомобілів китайського бренду Джилі. Ми допоможемо вирішити ваші проблеми з реалізацією або із забезпеченням необхідних комплектуючих, що значно розширить можливості вашого бізнесу і полегшить його ведення.

Оптовим постачальникам

Якщо ви на професійному рівні займаєтеся регулярними поставками запчастин GEELY, якщо у вашому розпорядженні є стабільно підтримувані склад комплектуючих, незалежно від форми власності підприємства (юридична або фізична особа), наш магазин пропонує вам унікальну можливість логістики продажів продукції по всій Україні.оптом запчастини джилі
З нами ви отримаєте доступ до обширної бази споживачів і відмінну можливість розширити межі ведення бізнесу. Для цього ми готові надати у ваше розпорядження наш величезний досвід в реалізації запчастин до китайських автомобілів, а так само всю постійно розширюється клієнтську базу.автозапчастини оптом джилі
  • З допомогою інтернет магазину ДЖИЛІ-Автоцентр ви вже сьогодні отримаєте перспективи подальшого розвитку підприємства, не вкладаючи в це додаткових коштів. 
  • Наші фахівці проконсультують вас з питань затребуваності наявного асортименту, допоможуть сформувати найкраща пропозиція, як в кількісному, так і в ціновому аспекті.  
  • Підвищіть свою конкурентоспроможність разом з магазином Geely24!

Для регіональних магазинів і сервісних центрів

Якщо ви власник регіонального магазину автозапчастин, або старший менеджер авто сервісного підприємства, але ніколи не стикалися з комплектуючими для автомобілів Джилі, ми допоможемо вам вирішити проблему їх поставок і розширимо можливості вашого бізнесу! З нами ви зможете продавати більше, ремонтувати весь модельний ряд цієї марки і освоїти новий напрямок діяльності!
Менеджери інтернет-магазину ДЖИЛІ-Автоцентр допоможуть розібратися з будь-яким питанням підбору комплектуючих, з особливостями каталогу компанії-виробників, з взаємозамінністю деталей від інших моделей або марок. 
Ремонт будь-якої складності або поставка найбільш дефіцитних запчастин для Geely стануть для вас такою ж звичною справою, як і будь-освоєний раніше напрямок діяльності.
Спеціальна пропозиція для оптовиків: послуга повного супроводу!
Інтернет магазин Geely24 спеціально для оптових постачальників запчастин пропонує унікальний пакет з реалізації продукції через наш сайт.
Ми пропонуємо вам послугу повного супроводу замовлення – від прийому з боку покупця і до отримання його за місцем призначення. Вам залишається тільки прийняти узгоджену з клієнтом заявку, підібрати комплектуючі, упакувати і відправити через будь-яку транспортну компанію, яка буде підібрана нами з урахуванням ваших можливостей і побажань замовника. 
Всі інші питання ми беремо на себе, аж до вирішення питань оплати.
Компанія ДЖИЛІ-Автоцентр – це досвідчений учасник ринку постачання комплектуючих до китайських автомобілів. Ми знаємо пристрій кожної моделі, їх слабкі сторони, можливості заміни оригінальних запчастин аналогами, а так само повністю володіємо ситуацією по сезонному і регулярного попиту на них. Ми допоможемо вам торгувати ефективніше, ремонтувати якісніше, купувати дешевше. Ми готові стати партнером для кожного, і бути надійними для всіх.
.