Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

066-40-383-83

Замовлення онлайн
приймаємо цілодобово
Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Магазин запчастин "Geely24-Україна"

Інтернет магазин «Джилі24» це торговий майданчик по реалізації запчастин до автомобілів двох найпопулярніших китайських брендів - Geely і Chery.

Наші головні принципи – доступна вартість та широкий асортимент.

  • Працюючи в режимі 7/24, ми в змозі вирішити будь-які проблеми власників моделей цих марок щодо забезпечення запчастинами і комплектуючими, необхідними для ремонту і поточного сервісного обслуговування.Джили24 приймаємо замовлення 24 години на добу

На відміну від офіційних представництв, ми не пов'язані з компаніями-виробниками жорсткими умовами, за яким повинні пропонувати тільки оригінальну продукцію.

Саме тому на сторінках каталогу інтернет магазину ви знайдете запчастини Джилі та Чері, що випускаються відомими і не дуже виробниками автокомпонентів.

  • Великий вибір аналогів і ліцензійних деталей відкриває доступ до нашої бази клієнтам з будь-яким достатком.

Магазин Geely24.com.ua є офіційним продавцем запчастин ТМ MOGEN на території України

Магазин Geely24.com.ua є офіційним продавцем запчастин ТМ MOGEN на території України

Як ми працюємо?

Наші правила прості і зрозумілі мільйонам автолюбителів. Все, що є на сторінках каталогу інтернет магазину «Джилі24» гарантовано є в наявності: вам не доведеться чекати тижнями постачання потрібної запчастини.

Більшість комплектуючих ми реалізуємо з можливістю оплати за фактом.

Винятки становлять лише деякі елементи світлотехніки і кузовних деталей.

  • Замовлення може бути зроблено як у віртуальній формі (через корзину), так і в результаті безпосереднього контакту з менеджером за вказаними на сайті телефонами.

Магазин китайських запчастин GEELY24При цьому, фахівці інтернет магазину підкажуть найоптимальніший варіант тієї або іншої деталі, який без втрати якості дозволить заощадити гроші на ремонт автомобіля.

Ще одним правилом нашого сайту є можливість заміни деталі, замовленої помилково або незнання, в самі короткі терміни.

При цьому, ніяких додаткових витрат клієнт нести не буде, за винятком витрат на послуги транспортної компанії.

Детальніше з умовами оплати і доставки ви можете ознайомитися у відповідному розділі інтернет-магазину.

Джилі і Чері: дві китайські зірки

Між цими виробниками дуже багато спільного. Обидва приблизно в один час прийшли в автомобілебудівний бізнес.

Практично одночасно вийшли на зовнішній ринок.

Дуже швидко зорієнтувалися в умовах роботи за кордоном, і за короткий термін зуміли отримати широке визнання.

Обидві компанії сьогодні – це високотехнологічні виробництва сучасних автомобілів, які створюються із застосуванням новітніх технологій та інновацій.

  • Основною перевагою перед відомими у всьому світі конкурентами у Джилі і Чері є прагнення запропонувати покупцеві як можна більше автомобіля за невеликі гроші.
  • Економічність, високий рівень базового оснащення, широка модельна гамма, що охоплює всі найпопулярніші в Україні класу легкового транспорту – це та родзинка, яка підкорила численних шанувальників машин цих брендів.

Обидві марки своєю популярністю зобов'язані, насамперед, своєю доступності: ціна на нові машини і автозапчастини Джилі і Чері залишається однією з найнижчих серед аналогів у інших виробників, представлених на українському ринку.

Але вже протягом багатьох років наш інтернет магазин доводить на практиці, що дешеве теж може бути якісним.Каталог запчастин Джилі і Чері

  • Надійні постачальники та перевірені виробники – це основні критерії, за якими ми формуємо свій каталог комплектуючих до автомобілів цих двох найвідоміших китайських брендів.

З моменту появи на українському ринку, обидві компанії вже повністю оновили свої модельні ряди.

За більш ніж десять років роздрібних продажів, близько 200 тисяч вітчизняних автолюбителів стали власниками транспортних засобів з логотипами Geely і Chery.

Chery запчастиниGEELY запчастини

Причому, можна виділити певну вікову категорію, яка віддає перевагу китайські авто в якості засобу пересування: серед власників є і молодь, і досвідчені водії і навіть підприємства.

Але інтернет магазин «Дэжили24» з однаковою гідністю, увагою і повагою ставиться до кожного із вас окремо і для всіх автолюбителів України в цілому.

Офіційний сайт імпортера GEELY в Україні компанія АІСОфіційний сайт імпортера GEELY в Україні   

Завод Geely у Китаї

Виробництво Chery

 

Зворотній зв'язок: Відгуки; Зауваження; Побажання; Співробітництво

.