Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Як зняти карту дверей Джилі СК, СК-2, Отака

При обслуговуванні або ремонті китайського седана Geely CK нерідко виникає необхідність в демонтажі дверної карти. Її ще називають обшивкою або дверною панеллю. Цю роботу слід виконувати з крайньою делікатністю, оскільки пластикове облицювання дверей легко подряпати. Через це можуть виникнути непередбачені фінансові витрати на купівлю нових автозапчастин Джилі СК, замість подряпаних.

Усі 4 двері китайського седана мають приблизно однакове кріплення обшивки.

Від'єднання дверної карти Geely CK може знадобитися в наступних випадках:

 1. Ремонт склопіднімача
 2. Ремонт дверного замку
 3. Заміна зовнішньої ручки
 4. Заміна скла
 5. та ін.

Робота по демонтажу дверної обшивки є нескладною. У цій справі головне не подряпати обшивку. У кінці статті ви знайдете відеоінструкцію, як швидко і безпечно від'єднати дверну обшивку на бюджетному китайському седані. У огляді є і додатковий відеоролик, з альтернативною технологією від’єднання обшивки.

Дверна карта

Демонтаж дверної карти Джилі СК

Досвідчені майстри використовують при від'єднанні делікатних пластикових панелей набір пластикових знімачів. Пластиковими лопатками дуже зручно підчіплювати всілякі заглушки і кліпси-фіксатори. Головною перевагою пластикових знімачів є делікатна дія на обшивку. Пластиковий інструмент дружить з пластиковою облицювальною панеллю дверей Джилі СК.

Перед від'єднанням дверної карти рекомендується знеструмити бортову електромережу. Річ у тому, що до дверної обшивки підключається проводка, зокрема до кнопкового блоку і аудіосистеми. При маніпулюванні дверною картою дроти можуть закоротити. Таке буває рідкісно, але подібні випадки періодично фіксуються.

Фахівці не рекомендують від'єднувати дверну карту взимку, на морозі. При низькій температурі хисткий пластик дверної обшивки легко лопається. Якщо все ж і виникла необхідність в демонтажі обшивки взимку, то це слід робити в опалюваному гаражі.

 • Насамперед відкриваємо капот і відкидаємо клему "-" від АКБ. Цей крок дозволяє запобігти короткому замиканню проводки, яка знаходиться відразу за дверною картою.
 • Викручуємо ручку центрального замку. У ній використовується стандартне різьблення. Викручувати слід в напрямі проти годинникової стрілки. З відкручуванням цієї ручки зазвичай не виникає проблем, але якщо вона закиснула, то можна спробувати крапнути на з'єднання WD-40.

Викручуємо ручку центрального замку

 • Викручуємо потайний гвинтик із внутрішньої ручки. Кріплення розташоване за заглушкою. Як було сказано вище, краще всього користуватися при підчіплюванні заглушок пластиковою лопаткою. Але якщо спеціальних знімачів все ж немає, то можна удатися до допомоги маленької плоскої викрутки. При цьому слід користуватися тонкою пластиковою або картонною проставкою. Адже метал не дружить з делікатними пластиковими поверхнями.

Викручуємо потайний гвинтик із внутрішньої ручки

 • Викручуємо потайний гвинтик з підлокітника. Як і попереднє кріплення, гвинтик схований під заглушкою. Для відкручування гвинтика майстрові знадобиться викрутка з хрестовим шліцом.

Викручуємо потайний гвинтик з підлокітника

 • Відкручуємо 4 саморіза, які знаходяться в самому низу дверей Geely CK. Нижнє кріплення є відкритим, ніяких заглушок або кришок там немає.

Відкручуємо 4 саморіза

 • Від'єднуємо облицювання внутрішньої ручки. Це один з найпроблематичніших етапів від'єднання дверної карти. Річ у тому, що облицювання ручки тримається на дуже і дуже хистких фіксаторах з пластика. Часті випадки, коли один з фіксаторів просто відламується.

Від'єднуємо облицювання внутрішньої ручки

Якщо якийсь з фіксаторів відламався, то облицювання щільно не притискатиметься до дверної карти. В цьому випадку доведеться придбав нове облицювання внутрішньої ручки.

 • Підриваємо дверну карту. Обшивка тримається на кліпсах-фіксаторах, які розташовані по периметру. Рекомендується починати підривання дверної карти знизу.

Підриваємо дверну карту

 • Від'єднуємо дверну карту. Обшивку слід виводити в напрямі від низу до верху. При від'єднанні карти обшивку не слід далеко відводити від дверей. Річ у тому, що до дверної карти підключена струмоведуча проводка, яку треба від'єднати.

Від'єднуємо дверну карту

 • Відключаємо дроти від дверної карти. На дротяних колодках є фіксатори, на які треба впливати перед безпосереднім розмиканням з'єднання. На дверну карту подається живлення: акустики, підсвічування, електросклопакет. Варіанти живлення дверної карти можуть відрізнятися на різних модифікаціях.

Все, можна приступати до ремонту або обслуговування дверей. До речі, нижче додається додатковий відеоролик. Автор відео живцем показує усі етапи демонтажу дверної карти Джилі СК.

Чим відрізняються дверні карти Джилі СК та СК-2

Обшивка дверей китайських седанів Geely CK і CK-2 практично повністю ідентична один з одним. У цих обшивок співпадають отвори кріплення в підлокітнику і знизу. Співпадає і технологічний отвір під внутрішню ручку і облицювання. Відрізняється лише верхній край. У СК-2 він підведений вгору. Приклад на фото нижче (встановлена обшивка СК-2 на двері СК).

Верхній край

Підведений край обшивки передніх дверей СК-2 заходить на заглушку зовнішнього дзеркала. Додатково є деякі відмінності в дизайні дверних карт. Зазвичай в СК-2 використовується обшивка темного кольору. Вона не гармоніюватиме зі світлим салоном, який використовується в СК.

У максимальній комплектації Джилі СК і СК-2 двері зазвичай декорують різними молдингами і вставками. Декор завжди використовується пластиковий, але з фарбуванням під метал.

Є і такі майстри, які ставлять дверну обшивку від СК-2 на СК. Зрозуміло, для цього треба допилювати дверну карту, щоб верхній край не заходив на заглушку дзеркала.

Додаткова інформація

Відразу під обшивкою Geely CK знаходиться ізоляційна плівка. Багато майстрів роблять помилку, коли вони рвуть плівку і просто її викидають. Без плівки дверна карта почне потіти, що приведе до швидкого окислення контактів в електричних з'єднаннях.

Нерідко фахівці наклеюють поверх плівки, з внутрішньої сторони, тобто між дверною картою і плівкою, шар шумоізоляції. Щоб шумоізоляція була ефективною, її треба встановити на усі двері, включаючи багажник.

Матеріал для шумоізоляції продається в рулонах. Щоб отримати готову до установки шумоізоляційну поверхню, необхідно прикласти до заготівлі дверну карту і вирізвати захист по контуру.

Після від'єднання обшивки майстра чекає проведення якихось ремонтних робіт. У блозі по ремонту Джилі СК є детальний огляд про заміну склопіднімача. Там же можна знайти непоганий матеріал про заміну зовнішньої ручки дверей. А у блозі по ремонту Джилі СК-2 є інструкція по ремонту центрального замку.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як зняти карту дверей Джилі СК, СК-2, Отака"

Відгуки: 0
.