Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Заміна склопідіймача Джилі СК

З часом електросклопакет Geely CK починає доставляти незручності. Тертьові пари електричних склопіднімачів зношуються, стаючи причиною неповного підйому скла або ж заклинювання механізмів.

Офіційний регламент автомобіля Джилі СК наполягає на ремонті зношеного склопідіймача методом повної заміни механізму в зборі. Повністю готовий до установки електричний склопідйомник коштує близько $ 40.

Експлуатація машини з поламаним склопідйомники є великим ризиком. Несправний механізм підйому дверного скла легко піддається злому, даючи можливість викрадачеві практично безперешкодно проникнути всередину авто.

Автор відеоролика наочно показав, як демонтувати старий электросклопакет задньої двері. Дана робота має середній рівень складності. Досвідчений майстер витрачає на заміну склопідіймача близько 1 години.

Склопідйомник

Покрокова інструкція, як замінити склопідйомник Geely CK

Склопідйомник розміщується всередині дверей. Щоб дістатися до нього, необхідно буде спочатку демонтувати дверну обшивку (карту).

Як зняти обшивку задніх дверей

 • Відкриваємо капот і відключаємо мінусовій дріт від АКБ. Електромережа автомобіля знеструмлюється для того, щоб з'явилася можливість безпечно відключити дроти від кнопкового блоку і електромотора склопідіймача.
 • Викручуємо кнопку фіксації замка.

Викручуємо кнопку фіксації замка

 • Викручуємо гвинтик у дверній ручці. Кріплення ховається за заглушкою. Спочатку необхідно витягти заглушку. Для відкручування гвинтика майстру потрібна буде хрестова викрутка. Варто зауважити, що сама заглушка приклеєна однією стороною до корпусу ручки, залишаючись при цьому гнучкою і рухливою. Така реалізація заглушки дозволяє їй не губитися.

Викручуємо гвинтик у дверній ручці

 • Знімаємо корпус дверної ручки.

Знімаємо корпус дверної ручки

 • Відкручуємо гвинтик у підлокітнику. Він влаштований аналогічно кріпленню в ручці, гвинтик прикритий заглушкою.

Відкручуємо гвинтик у підлокітнику

 • Відкручуємо 2 гвинтика унизу обшивки.

Відкручуємо 2 гвинтика

 • Демонтуємо дверну карту. Обшивка додатково фіксується по периметру за допомогою засувок. Необхідно пройтися по усьому краю дверної карти та відлуснути усі кліпси.

Демонтуємо дверну карту

 • Від'єднуємо дротові колодки від кнопкового блоку.

Від'єднуємо дротові колодки

 • Відліплюємо ізоляційну плівку.

Відліплюємо ізоляційну плівку

Варто зауважити, що обшивка задніх дверей кріпиться за таким же принципом, як і на передніх. Вищевказана інструкція застосовна до всіх дверей Geely CK.

Як зняти старий склопідйомник

 • Піднімаємо скло вручну. Щоб скло не падало, можна зафіксувати його яким-небудь клином. Автор відеоролика використовував замість клина плоску викрутку. Гостру кромку викрутки необхідно обмотати скотчем.

Піднімаємо скло вручну

 • Відкручуємо гайки кріплення приводу склопідіймача. Привід тримається на 2 гайках.

Відкручуємо гайки

 • Відкручуємо напрямну склопідіймача. Тримається на 2 гайках.

Відкручуємо напрямну склопідіймача

 • Від'єднуємо тягу.

Від'єднуємо тягу

 • Відключаємо дротову колодку електромотора.

Відключаємо дротову колодку

 • Витягаємо склопідйомник.

Витягаємо склопідйомник

 • Далі ставимо новий склопідйомник і збираємо вузол у зворотній послідовності.

Слабке місце склопіднімача

Найбільш проблематичним місцем склопідіймача Джилі СК є дистанційна втулка, яка робить натяжку пружини.

Втулка

Ця втулка виготовляється з пластику. З часом капелюшок втулки обламується і трос склопідіймача залишається без натяжки. Відсутність натягу призводить до неправильного намотування троса на барабан електромотора. В результаті трос заплутується і склопідйомник перестає нормально справлятися з покладеними на нього обов'язками.

Трос

Народні умільці розробили ефективним метод усунення даної недоробки інженерів Geely CK. Фахівці радять проводити заміну пластикових втулок на металеві аналоги. Приклад на фото нижче.

Металева втулка

Зрозуміло, у вільному продажу подібних комплектуючих не буває. Металеві втулки необхідно виточити на токарному верстаті. Якщо такого обладнання в господарстві немає, то можна звернутися до майстра практично будь-якої ремонтної служби, на виробництві або СТО. Замовлення на токарні роботи можуть приймати і на ринку.

Зверніть увагу, електричний склопідйомник Джилі СК є необслуговуваним. Велика частина кріплення склопідіймача представлена заклепками. Але цей момент не зупинить досвідченого майстра. Народні умільці з легкістю висвердлюють заклепки, а на їх місце ставлять звичайне різьбове кріплення.

Апгрейд втулок на склопіднімачах Geely CK робить электросклопакет практично вічним.

До речі, при неправильному намотуванні на барабан нерідко зношується і сам трос. На оригінальному склопідйомнику застосовується трос з перетином 1,8 (мм). Для ремонту потрібно приблизно 2 метри подібного троса.

Варто зауважити, що вузловий ремонт електросклопідіймачів значно знижує безпеку авто. Але при наявності гарної протиугінної системи даний момент перестає бути критичним.

Матеріали та інструмент

 1. Набір ключів
 2. Набір викруток    

Потрібен буде і новий склопідйомник. Артикульний номер склопідіймача для задніх дверей Джилі СК: Geely-1800626180 (правий) і Geely-1800622180 (лівий).

Фахівці радять використовувати оригінальні склопідйомники виробництва Geely. Але в автомагазині можна зустріти і безліч сертифікованих аналогів. Існують непогані варіанти склопідйомників стороннього виробництва по $ 20-25. Сертифіковані аналоги мало чим поступаються оригінальним моделям, коштуючи при цьому практично вдвічі дешевше.

Додаткова інформація

Варто зауважити, що в процесі демонтажу дверної карти Geely CK відкривається доступ до багатьох інших функціональних систем авто. Досвідчені майстри користуються нагодою і разом зі склопідіймачем проводять обслуговування:

 1. Дверного замка
 2. Кнопкового блоку
 3. Дверної ручки
 4. та ін.           

В блозі по ремонту Джилі СК є дуже докладний огляд про ремонт центрального замка на дверях. У тексті можна знайти інструкцію з демонтажу дверної карти на передніх дверях. Дверні карти на передніх і задніх дверях даного автомобіля мають приблизно однакове кріплення.

Комплексне обслуговування дверей допоможе за один присід перебороти усі проблемні місця даної частини авто.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна склопідіймача Джилі СК"

Відгуки: 0
.