Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Установка ксенону на фари Джилі Емгранд ЕС7, монтаж білінз

Автомобіль Geely Emgrand 7 штатно комплектуються тільки галогеновою мнемонікою. Чимала кількість власників даного авто вважає, що галогенового світла у деяких випадках гостро не вистачає.

Основними недоліками галогенового освітлення можна вважати:

 1. Невисокий термін служби (близько 1000 год)
 2. Велике енергоспоживання (до 70 Вт)
 3. Сильне нагрівання                              
 4. Яскравість до 1500 (лм)
 5. Температура освітлення до 3200 (К)

Багато експертів сходяться на думці, що автомобіль Джилі Емгранд 7 цілком доріс до ксенонової мнемоніки. Хто не знає, ксенонове освітлення до недавнього часу використовувалося тільки в автомобілях преміум класу.

Ксенонове світло відрізняється високою яскравістю (3200-4500 лм) та інтенсивною температурою світла. При цьому ксенон споживає мінімум електроенергії (до 30 Вт) і практично не гріється. Щодо температури освітлення, фари без спеціальної сертифікації мають право використовувати ксенонове світло з температурою до 6000 (К). Фари шоу-карів, які мають спеціальний дозвіл на застосування потужного ксенону, можуть використовувати ксенонову мнемоніку з температурою світла від 7000 до 30 000 (К).

Багато власників Geely Emgrand 7 вирішуються на перехід від галогенової мнемоніки до ксенонової. Йдеться про ближнє світло. Дальнє ж світло, як і габарити з протитуманними фарами, найкраще замінити на LED.

Ксенон

Покрокова інструкція, як встановити у ближнє світло Geely Emgrand 7 ксенон з білінзою

Ближнє світло фар Емгранд 7 штатно комплектується лінзами H1. Заводські лінзи цього авто добре сумісні тільки з галогеновим або світлодіодним підсвічуванням. Якщо встановити ксенонову лампочку у лінзу H1, то ксенонове підсвічування не зможе розкрити свій потенціал і на 50%. З цієї причини штатні лінзи H1 необхідно міняти на більш підходящі для ксенону.

При тюнинзі фар автомобіля Geely Emgrand 7, з заміною галогену на ксенон, необхідно використовувати біксенонові лінзи G5. Даний типорозмір лінз на порядок більше H1. У цьому і полягає основна проблема. Посадочне місце під лінзу ближнього світла необхідно збільшувати у діаметрі. Зрозуміло, можна знайти ксенонові лампи і для лінзи H1, але нормально світити вони точно не будуть, тим більше на лінзах, які спочатку були заточені під галоген.

H1 і G5

Зверніть увагу, блок-фари Джилі Емгранд 7 є необслуговуваними. Фари не підлягають більшому ремонту, ніж заміна лампочок. Справа у тому, що корпус фар наглухо закривається склом (полікарбонатом), застосовується спеціальний клей. Це друга проблема, яка заважає легко і швидко провести тюнінг фар Geely Emgrand 7.

Не потрібно забувати і про те, що самі блок-фари прикручені до рами кузова. Щоб робити якісь маніпуляції з фарами, їх потрібно попередньо зняти. Нижні точки фіксації приховані за переднім бампером, тому для демонтажу фар необхідно буде від'єднувати і бампер.

Як зняти передній бампер

 • Зупиняємо і глушимо авто.
 • Відкриваємо капот і відключаємо мінусовій провід АКБ.
 • Демонтуємо декоративне облицювання двигуна. Облицювання кріпиться кліпсами і болтиками. Для вилучення кліпс знадобиться спеціальний знімач, але можна обійтися і маленькою викруткою з плоским шліцом. Болти мають головку під накидний ключ на 8.

Демонтуємо декоративне облицювання двигуна

 • Відкручуємо нижню частину брудозахисного підкрилка переднього колеса. Це потрібно зробити і на правому, і на лівому колесі. Підкрилок кріпиться саморізами, тому майстру буде не обійтися без хрестової викрутки.

Відкручуємо нижню частину брудозахисного підкрилка

 • Відкручуємо кріплення бампера до крила. Місце з'єднання знаходиться відразу за нижньою частиною брудозахисного підкрилка. Болт має головку під ключ на 10. Як зрозуміло, відкручуємо болт і з правого, і з лівого боку вісі.

Відкручуємо кріплення бампера до крила

 • Відкручуємо нижнє кріплення бампера. З нижньої сторони бампер Джилі Емгранд має 7 точок фіксації. Для з'єднання використовуються болти з головкою на 10.

Відкручуємо нижнє кріплення бампера

 • Від'єднуємо передній бампер. Щоб зірвати бампер з місця, необхідно потягнути за бічну частину, де бампер стикується з крилом.

Від'єднуємо передній бампер

 • Відключаємо дроти протитуманних фар.

Відключаємо дроти протитуманних фар

Нижче додається відеоролик, як грамотно і безпечно демонтувати передній бампер Geely Emgrand 7.

Як зняти блок-фари

Кожна з блок-фак кріпиться до кузова у 3 місцях. 2 точки фіксації знаходяться зверху, ще 1 точка фіксації розташована знизу, її приховував передній бампер. Усі болти мають головку під ключ на 10.

 • Відкручуємо болти.

Відкручуємо болти

 • Від'єднуємо від фари усі дроти.
 • Витягаємо блок-фару.

Як розібрати блок-фару і встановити біксеноновую лінзу

Прозора кришка фари приклеєна до корпусу освітлювача. Першочерговим завданням майстра є від'єднання скла від самого корпусу блок-фари Geely Emgrand 7. Автор відеоролика вдався до допомоги нагрівальної печі. Тобто він помістив усю фару в нагрівальну камеру і почекав, поки клей не почне текти. Зрозуміло, про температурні режими, як і про час витримки, не було сказано жодного слова.

Якщо доступу до печі немає, то можна вдатися до допомоги самого звичайного фена для сушіння волосся. Але найкраще використовувати промисловий фен, якщо він є, звичайно.

Фен

 • Прогріваємо контур фари, в місці склеювання скла (полікарбонату) і корпусу освітлювача.
 • Від'єднуємо скло від корпусу. Попередньо слід ножем підрізати, по всьому контуру, м'який від температури клей.

Від'єднуємо скло від корпусу

 • Ретельно зачищаємо усі фланцеві поверхні від клею та герметика.
 • Збільшуємо посадочне місце H1 до розміру біксенонової лінзи G5. Підрізати кронштейн лінзи найкраще за допомогою спеціального пильного диска, як на бормашинці.

Збільшуємо посадкове місце

Зверніть увагу, найголовніше при установці біксенонової лінзи G5 – це розмістити лінзу на одному рівні з дальнім світлом та габаритним підсвічуванням. У іншому випадку працючи в темний час доби освітлення Джилі Емгранд 7 буде виглядати незграбно.

Якщо досвіду у цій справі немає взагалі, то найкраще попередньо потренуватися на старій фарі, яку не шкода. Нерідко майстри купують спочатку донора, щоб набити на ньому руку, як від'єднувати скло та розширювати посадкове місце лінзи.

 • Робимо збір вузла у зворотній послідовності. Перед складанням фари вкрай бажано помити, почистити і відполірувати саме скло, як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони.
 • Далі слід відрегулювати кут нахилу фар. Необхідно пам'ятати, що ксенон світить на порядок сильніше, ніж колишній галоген, тому зайво піднімати ближнє світло не радиться. Зверніть увагу, ксенон може засліпити водія зустрічної машини на 10 секунд, що загрожує виникненням аварійної ситуації на дорозі.
 • Чекаємо вечора, включаємо фари і робимо пробний заїзд. Слід проконтролювати загальну якість освітлення і рівень підйому ксенонового світла.

Додаткова інформація

Огляд буде неповним, якщо не сказати пару слів про негативні моменти використання ксенонової мнемоніки Geely Emgrand 7. Ксенон створює ідеальне освітлення тільки в одному випадку – коли сама блок-фара відпочатку проектується під ксенонове підсвічування. Стосовно ж фар Емгранд 7, освітлювачі доводиться допрацьовувати вручну, що саме по собі значно знижує ефективність ксенону.

Багато майстрів задіють ксенон і в протитуманних фарах. Робити цього не варто. Адже ксенон забезпечує переважно білу та синю підсвітку, яка не ефективна в умовах туману, дощу і снігу.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Установка ксенону на фари Джилі Емгранд ЕС7, монтаж білінз"

Відгуки: 0
.