Працюємо з Пн-Сб 9:00-19:00

+38-097-99-007-47

+38-093-17-009-70

+38-095-91-690-97

0грн
Розкажіть друзям

Заміна фільтра салону Джилі МК Крос

Заводський салонний фільтр Geely MK Cross розрахований на 10 000 – 15 000 (км) пробігу. Повітряний фільтр салону очолює рейтинг витратних матеріалів Джилі МК та Джилі МК Крос.

Зношений фільтр салону стає серйозною перешкодою на шляху нормального повітрообміну. Старий фільтруючий елемент просто забивається, стаючи при цьому розсадником небезпечних для людського здоров'я бактерій. Використання зношеного фільтра призводить до наступних негативних наслідків:

 1. Запотівання вікон
 2. Виникнення у салоні неприємного запаху
 3. Зараження повітровода небезпечними бактеріями

Деякі водії не чекають повного зносу салонного фільтра та появи описаних вище ефектів. На думку фахівців салонний фільтр слід міняти через кожні 5 000 – 7 000 (км) пробігу або 2 рази в рік (навесні та восени).

Салонний фільтр МК Кросс змінюється рівно за 10 хвилин. При цьому ніякого інструменту застосовувати не потрібно. Знадобиться тільки новий фільтруючий елемент.

 

Повітряний фільтр

Покрокова інструкція, як замінити салонний фільтр Geely MK Cross

Виробники даного автомобіля подбали, щоб заміна салонного фільтра не забирала багато часу й сил. Вузол фільтрації салонного повітря знаходиться відразу за рукавичним ящиком, на передньому пасажирському місці. Бардачок кріпиться двома засувками та декількома упорами. Тобто нічого відкручувати не потрібно. Усе просто та зрозуміло.

 • Зупиняємо та глушимо авто.
 • Відкриваємо рукавичний ящик. Бажано усе витягти з бардачка.

Відкриваємо рукавичний ящик

 • Демонтуємо рукавичний ящик. Для цього потрібно потягнути бардачок вгору. Прикладати особливих зусиль не потрібно. Сенс даного етапу у тому, щоб зняти ящик з засувок, якими бардачок Джилі МК Кросс фіксується знизу до шарнірів.
 • Нам відкрився доступ до вузла фільтрації салонного повітря. Фільтруючий елемент знаходиться усередині касети.
 • Витягаємо касету салонного фільтра. 2 засувки знаходяться на лицьовій панелі касети. Додатково по засувці розташовані з боків касети. Усього 4 засувки.

Витягаємо касету салонного фільтра

Деякі майстри користуються нагодою та роблять чистку повітряних каналів. Тобто на місці витягнутої касети утворюється зазор, у який легко поміщається насадка автомобільного пилососа.

 • Робимо заміну повітряного фільтра. Тобто необхідно витягти фільтруючий елемент з касети.

Робимо заміну повітряного фільтра

 • Встановлюємо новий фільтр. Зверніть увагу на розташування фільтра. Визначити правильний напрямок допоможе напис на передній боковині фільтруючого елемента. Текст повинен розташовуватися правильно, а не догори дригом. Замість тексту можуть бути й стрілочні покажчики. У цьому випадку стрілка повинна дивитися зверху вниз.

Встановлюємо новий фільтр

 • Збираємо вузол у зворотній послідовності.

Варто окремо зауважити, що неприпустимо повторне використання старого фільтру Geely MK Cross. Не треба продувати чи прати фільтруючий елемент для його подальшого використання! Відновлений подібними методами фільтр не буде справлятися з покладеними на нього обов'язками.

Матеріали та інструмент

Для заміни повітряного фільтра знадобиться новий фільтруючий елемент. Артикульний номер оригінального повітряного фільтра на автомобіль Geely MK Cross: 1018002773.

Даний фільтруючий елемент призначений для очищення повітря від механічної суспензії. Для деяких водіїв цього виявляється мало. У якості альтернативи заводському оригіналу можна використовувати фільтруючий елемент на основі активованого вугілля. Завдяки активному компоненту повітря очищається не тільки від пилу, але й від сторонніх запахів.

Додатково існують фільтри з ефектом ароматизації. До речі, навіть звичайний фільтруючий елемент можна перетворити у ароматизований. Якщо обробити фільтр ароматичною ефірною олією, то деякий час у салоні Джилі МК Крос буде панувати обраний аромат.

Багато водіїв вважають за краще використовувати запах хвої або ялиці. Зрозуміло, з ароматичною олією легко переборщити. Тому обробляти фільтр слід в міру. Для початку вистачить 3-4 крапель. Якщо цього виявиться мало, то потрібно повторно обробити фільтруючий елемент цією ж кількістю крапель.

Додаткова інформація

Варто окремо зауважити, що салонний фільтр хоч і є важливим витратним матеріалом, але це далеко не єдиний фільтруючий елемент, який потребує регулярної заміни. Не потрібно забувати про необхідність періодичного обслуговування центральної системи підготовки повітря. Повітропровід оснащений власним фільтром, який необхідно міняти з такою ж періодичністю, як і салонний елемент фільтрації.

Крім повітряних фільтрів Geely MK Cross вимагає регулярної заміни й паливних фільтруючих елементів. Фільтр грубої очистки палива встановлений у районі бензонасоса. Далі розташований фільтр тонкого очищення палива.

Крім паливних фільтруючих елементів Джилі МК Крос використовує ще й мастильні. Один з мастилних фільтрів обслуговує моторний відсік, а другий трансмісію (тільки для АКПП).

Своєчасна заміна усіх фільтруючих елементів є досить клопіткою та витратною справою. Але комплексний підхід до обслуговування машини дозволить помітно підвищити надійність, довговічність та комфортабельність транспорту.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна фільтра салону Джилі МК Крос"

Відгуки: 0
.