Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Промивка радіатора пічки Джилі Емгранд Х7

Заводський радіатор пічки Geely Emgrand X7 розрахований на увесь період гарантійної експлуатації авто. Пічний радіатор даного автомобіля виготовляється на основі алюмінію, який не схильний до впливу корозії. Радіатор пічки Джилі Емгранд Х7 ніколи не тече, принаймні через розвиток іржі на металевих поверхнях циркуляційного контуру.

Слабким місцем пічного радіатора даного авто є схильність циркуляційного контуру до утворення пробок. Багато власників Geely Emgrand X7 скаржаться, що вже до 80 000 – 100 000 (км) пробігу пічний обігрів салону помітно втрачає свою ефективність. Тобто канал циркуляції радіатора пічки поступово засмічується, що веде до зменшення протоку.

Кардинально вирішити проблему забитого радіатора грубки можна одним єдиним способом. Йдеться про заміну старого радіатора на повністю новий аналог. Зрозуміло, не кожен водій може знайти час та фінансові кошти на повну заміну пічного радіатора. Як раз для таких випадків народні умільці й розробили технологію промивки радіатора.

Зверніть увагу, промивка пічного радіатора Джилі Емгранд Х7 не є панацеєю від слабкого протоку. Це тимчасовий захід, що дозволяє помітно поліпшити протоку. Після промивання грубки грамотні фахівці починають збирати гроші на повну заміну радіатора. Оригінальний алюмінієвий радіатор Geely Emgrand X7 коштує близько $ 100. Ще стільки ж доведеться віддати за саму роботу, якщо майстер вирішив звернутися у сертифікований сервісний центр Geely.

Патрубки радіатора

Покрокова інструкція, як промити радіатор пічки Geely Emgrand X7

Варто відразу сказати, що для промивки радіатора доведеться використовувати саморобний циркуляційний контур. Для запуску циркуляції рідини для промивання майстру знадобляться:

 1. Водяна помпа    
 2. Велика ємність (мінімум 10 л)
 3. Кілька шлангів довжиною 2-3 метри   

Щодо водяної помпи, багато фахівців використовують звичайний заглибний дренажний насос. Деякі майстри добре відгукуються про водяну помпу від ГАЗелі.

Щодо самої рідини для промивання, потрібно враховувати, що контур циркуляції радіатора виготовлено з алюмінієвої трубки. Як відомо, алюміній легко вступає у реакцію з сильнодіючими миючими засобами. Алюміній не дружить з «Кротом», який ефективно усуває практично будь-які засмічення у зливних трубах. Краще використовувати розчин гарячої води з лимонною кислотою. 300 (г) лимонної кислоти потрібно розвести у гарячій воді об'ємом 10 (л).

Промивка радіатора

 • Зупиняємо авто на оглядовій ямі.
 • Знімаємо захист картера двигуна.
 • Зливаємо антифриз. Для цього на радіаторі передбачена спеціальна пробка. Зверніть увагу, зливати охолоджуючу рідину необхідно повністю остиглому двигуні! Щоб прискорити злив ОЖ, необхідно відкрутити кришку на розширювальному бачку.

Зливаємо антифриз

 • Від'єднуємо шланги від патрубків радіатора Geely Emgrand X7. Шланги фіксуються самозажимними хомутами. Щоб зрушити хомут по шлангу, необхідно плоскогубцями стиснути вусики.

Від'єднуємо шланги

 • Підключаємо систему саморобного циркуляційного контуру.

Підключаємо систему саморобного циркуляційного контуру

 • Промиваємо радіатор. Зверніть увагу, промивати радіатор слід в обох напрямках. Після перших 20-30 хвилин промивання слід перепідключити шланги, тобто необхідно поміняти місцями напірний та зворотний шланги.

Промиваємо радіатор

Фахівці радять промивати радіатор пічки Джилі Емгранд Х7 з наростаючою силою. Якщо почати промивати пічний радіатор можна під тиском 2 (бар), то закінчити промивку бажано з тиском на рівні 3-4 (бар). Зрозуміло, для реалізації поступального промивання слід використовувати насос з можливістю регулювання тиску. У кінці промивання необхідно прогнати по циркуляційному контуру чисту дистильовану воду.

 • Збираємо вузол у зворотній послідовності.
 • Заливаємо у систему охолодження двигуна новий антифриз.
 • Заводимо двигун та контролюємо роботу пічки.     

Матеріали та інструмент

 1. Набір ключів
 2. Плоскогубці
 3. Ємність для збору відпрацювання
 4. Новий антифриз

Як було сказано, знадобиться й саморобний циркуляційний контур. Майстру не обійтися без допомоги насоса.

Необхідно задіяти і миючий засіб. Для його приготування знадобитися гаряча дистильована вода (10 л) та лимонна кислота (300 г). Додатково потрібна буде дистильована вода й для фінішної промивки.

Додаткова інформація

Фахівці настійно радять промивати радіатор пічки Geely Emgrand X7 не тоді, коли він заб'ється, а паралельно з кожною заміною антифризу. Досвідчені водії промивають пічний радіатор через кожні 30 000 (км) пробігу.

Паралельно з промиванням радіатора деякі майстри практикують й продування. Чистити радіатор стисненим повітрям простіше та швидше, ніж використовувати миючу хімію. Для продувки застосовується компресор. Але компресорну станцію цілком можна замінити продуктивним автомобільним насосом.

Варто зауважити, що під час продувки радіатора грубки Джилі Емгранд Х7 неприпустимо використовувати великий тиск. Як правило, клапан, який встановлюється на кришці розширювального бачка ОР, спрацьовує вже при тиску 1,6-2 (атм). З цієї причини циркуляційний контур слід продувати під тиском близько 2 атмосфер. Це ж стосується й промивання радіатора Geely Emgrand X7 миючою хімією. Тиск рідини не повинно бути високим, у іншому випадку контур циркуляції може отримати механічні пошкодження, що призведе до виникнення течії.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Промивка радіатора пічки Джилі Емгранд Х7"

Відгуки: 0
.