Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Заміна зовнішнього дзеркала заднього виду Джилі МК

 


Бічні зовнішні дзеркала автомобіля Geely MK не оснащуються поворотним механізмом. Тобто дзеркала знаходяться у завжди відкритому положенні. З цієї причини зовнішні дзеркала вразливі перед більшою частиною механічних навантажень. Будь-який з проїжджаючий повз автомобіль може легко зачепити припаркований Джилі МК. Як правило, перший удар приймають на себе зовнішні дзеркала.

У автора відео лопнув зовнішній кронштейн бокового дзеркала, тоді як саме дзеркало залишилося цілим та неушкодженим. Це одна з найбільш підступних поломок. Її підступність полягає у тому, що кронштейни бічних дзеркал, як і самі дзеркала, не продаються окремо, принаймні нові. За комплект нових бічних дзеркал у оригінальному виконанні, з підігрівом, замовнику доведеться викласти в районі $ 120. За аналогічні дзеркала без підігріву в автомагазині просять близько $ 90.

Сама процедура заміни бічних дзеркал не відрізняється високою складністю. Кріплення зовнішніх дзеркал ховається за внутрішньою декоративною панеллю, у верхньому кутку дверних карт. Досвідчений майстер робить заміну бічного зовнішнього дзеркала заднього виду за 15-20 хвилин.

Зовнішнє дзеркало

Покрокова інструкція, як замінити зовнішнє дзеркало заднього виду Geely MK

Варто відразу помітити, що зовнішні дзеркала з лівого та правого боку мають повністю однаковий пристрій, тому і змінюються вони за однією й тією ж схемою. Дана інструкція застосовна до зовнішніх дзеркал автомобілів Geely MK та Geely MK Cross.

 • Зупиняємо й глушимо авто.
 • Відкриваємо капот та від'єднуємо клему «-» від АКБ.
 • Піддягаємо нижню частину декоративної панелі. Низ заглушки тримається на засувках, тому потрібно буде прикласти силу, зрозуміло, у розумних межах, без фанатизму. Щоб підчепити панель, потрібно вдатися до допомоги маленької плоскої викрутки. Не завадить і захисна проставка, щоб не подряпати дверну обшивку.

Піддягаємо нижню частину декоративної панелі

 • Виводимо із зачеплення верхню частину декоративної панелі. На внутрішній частині панелі є кронштейн, який заходить у спеціальний фіксатор, розташований на каркасі двері. Після установки нового дзеркала фіксатор потрібно буде вставити у кронштейн перед монтажем декоративної панелі.

Виводимо із зачеплення верхню частину декоративної панелі

 • Витягаємо заглушку на довжину дроту.

Витягаємо заглушку на довжину проводу

 • Витягаємо з дверної карти дріт й від'єднуємо дротову колодку.

Витягаємо з дверної карти провід

Від'єднуємо дротову колодку

 • Відкручуємо 3 гайки, якими фіксується зовнішній кронштейн. Потрібен буде накидний ключ на 8. При цьому слід притримувати, через відкрите вікно, саме дзеркало, щоб воно не випало.

Відкручуємо 3 гайки

Зверніть увагу, у деяких модифікаціях Джилі МК/Джилі МК Кросс одна з гайок прикрита обшивкою дверної карти. Щоб відкрутити заховану гайку, слід спочатку витягти кліпсу-фіксатор дверної обшивки, а потім відігнути звільнений край обшивки.

Фіксатор обшивки

Ще один важливий момент, який необхідно врахувати. Гайки легко втратити, впустивши їх за дверну обшивку. Тому слід використовувати ключ з намагніченою головкою. Якщо немає подібного інструменту, то можна зробити, як автор відео. Він наповнив головку накидного ключа литолом, який виступає у даному випадку клейковиною для гайок.

 • Витягаємо старе дзеркало у зборі. Не втратьте прокладку, якщо вона в нормальному стані, без порізів та розривів, то ущільнювач можна використовувати повторно.

Витягаємо старе дзеркало в зборі

 • Встановлюємо нове дзеркало.
 • Проводимо збір вузла у зворотній послідовності.

Вузловий ремонт

У деякий випадках ситуація вимагає перестановки старого дзеркала на новий кронштейн. Дана робота не викликала б труднощів, якщо на дроті обігрівача/поворотника не було б дротової колодки. Дротова колодка банально не проходить у отвір на корпусі кронштейна.

У даному випадку необхідно зробити фотографію точного розташування дротів на колодці. Але можна обійтися й замальованою від руки схемою, як це зробив автор відео.

Схема

Висмикуємо з дротової колодки контакти на старому й новому дзеркалах.

Висмикуємо з дротової колодки контакти

Все, старе дзеркало можна ставити на новий кронштейн. Після перестановки дзеркал контакти слід завести в провідну колодку за схемою.

Матеріали та інструмент

 1. Набір ключів
 2. Маленька викрутка + захисна проставка

Потрібно буде і нове зовнішнє дзеркало. Арт номер дзеркал: 1018004816-01 (праве) та 1018004815-01 (ліве).

Зверніть увагу, існують дзеркала з підігрівом та без нього. При виборі дзеркал слід орієнтуватися й на відтінок корпусних елементів, а також на місцерозташування повторювача поворотів.

Додаткова інформація

Офіційний мануал по обслуговуванню Geely MK не визнає вузловий ремонт зовнішніх дзеркал. Тобто переставляти старе дзеркало на новий кронштейн, як це зробив автор відео, не є грамотним варіантом ремонту. Допустима лише повна заміна старого дзеркала на новий аналог у зборі.

Але кузов автомобіля з відеоролика піддавався перефарбовуванню у сріблястий (металевий) колір. Дзеркал з подібним забарвленням у продажу немає. Тому, щоб не перефарбовувати нове дзеркало, автору відео довелося знімати старе дзеркало та переставляти його на новий кронштейн.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна зовнішнього дзеркала заднього виду Джилі МК"

Відгуки: 0
.