Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Усунення іржі на Джилі СК

Автомобіль Geely CK належить до категорії бюджетних. Транспортні засоби такого плану мають схильність до дуже швидкої корозії кузова. В руках недосвідченого водія Джилі СК може поржавіти до дірок буквально за 1 рік експлуатації.

Цікаво, що товщина металу китайської Geely CK становить не менше 0,8 (мм). Для бюджетного авто це досить і досить непоганий показник. Але схильність до корозії визначається не тільки товщиною металу. Істотне значення має і якість обробки сталевих поверхонь перед фарбуванням, а також якість самого фарбування.

Дешеві автомобілі Джилі СК фарбуються абияк. Під лакофарбовим шаром часто розташовуються порожнечі, у яких згодом буде накопичуватися конденсат. І у цьому немає провини виробника, так як у собівартість підготовчих і фарбувальних робіт закладається буквально копійчаний бюджет.

Іржа

Найбільш уразливі для корозії частини кузова Geely CK

Як правило, першими приймають на себе удар наступні кузовні елементи:

  1. Пороги
  2. Низ та боковини дверей
  3. Арки задніх та передніх коліс
  4. Місця кріплення переднього та заднього бамперів
  5. Капот та двері багажника

Корозія розвивається поступово. На поверхні кузовних елементів починають з'являтися так звані «жучки». Додатково можна спостерігати і ефект «павутини». У деяких випадках корозія починається зі здуття лакофарбового шару.

Корозія

Боротьба з корозією

Потрібно відразу сказати, що досвідчені водії намагаються запобігати появі та розвитку іржі. Адже коли водій помічає, що корозія вже почала підбивати метал, то зупинити цей процес вже не вийде. Ефективно усунути іржу можна тільки повною заміною кузовних елементів, які почали окислюватися.

До методів профілактики відносять:

  1. Регулярне проведення антикорозійної обробки дна автівки
  2. Обробку внутрішніх поверхонь кузовних елементів
  3. Мийку автомобіля з використанням захисних засобів (віск, силікон, тефлон та ін.)

Щодо антикора дна Geely CK, фахівці настійно радять оновлювати захисний шар не рідше 1 раза на рік. При замовленні антикорозійної обробки краще не скупитися, адже захист на основі найдешевших матеріалів довго не тримається.

Разом з проведенням антикора потрібно подбати і про стан внутрішніх поверхонь кузовних елементів. Тобто слід демонтувати увесь обшивочний пластик, зняти фари та номерні знаки. Внутрішні поверхні кузова слід щедро обробити мастикою, мовіллю або будь-якими іншими захисними засобами. Особливо актуальний захист внутрішніх поверхонь для дверей. Обробка кузовних елементів зсередини дозволяє відчутно уповільнити розвиток безжальної корозії.

Іржавіє кузов

Як правильно мити машину

Зрозуміло, потрібно приділяти увагу й регулярному миттю автомобіля. Зверніть увагу, неприпустимо зберігати в гаражі брудну машину. Бруд провокує прискорений розвиток іржі.

Додатково не можна мити розігріту на сонці машину холодною водою. Через різку зміну температурного режиму лакофарбовий шар покривається мікротріщинами, які є прекрасною основою для розвитку іржі. Це ж можна сказати і за миття остигнутої взимку машини теплою водою.

Зимова мийка машини заслуговує окремої теми. Водії з досвідом користуються під час зимового періоду виключно спеціалізованими автомийками, де наприкінці безпосереднього очищення кузовні елементи обов'язково і неодмінно піддаються ретельній сушці стисненим повітрям.

Щодо самостійної мийки, замість дрантя слід користуватися тільки щітку з м'яким ворсом. Справа в тому, що будь-яка піщинка, затиснута між дрантям і кузовом, буде працювати у якості алмазного різьбяра. Додатково при ручній мийці слід користуватися спеціалізованою захисною хімією. Найбільшого поширення набули такі засоби, як віск, силікон та тефлон.

Сліди корозії автомобіля

Додаткова інформація

Треба сказати кілька слів і за оптимальні умови для зберігання автомобіля. Зберігати Джилі СК найкраще в добре провітрюваному сухому гаражі. Приміщення, в якому стоїть машина, найкраще не опалювати. Справа в тому, що виїхавши взимку з теплого гаража лакофарбовий шар кузова піддається природній деформації. Цей момент призводить до виникнення мікротріщин на поверхні ЛКШ.

Досвідчені водії радять тримати в гаражі осушувач повітря. Завдяки осушувачу атмосфера втрачає зайву вологу, позбавляючи корозію каталізатора.

Geely CK цілком можна зберігати і на вулиці. При постійному вуличному зберіганні кузов автомобіля радиться мити якомога частіше, використовуючи ефективний захист у вигляді воску, силікону або інших засобів.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Усунення іржі на Джилі СК"

Відгуки: 0
.