Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Заміна фільтра салону Джилі Емгранд Х7 (ЕХ7)

Салонний фільтр автомобіля Geely Emgrand ЕХ7 очолює список витратних матеріалів даної машини. Регламент ТО наказує виробляти заміну цього елементу з періодичністю не рідше 15 000 (км) пробігу.

В реальних умовах експлуатації Джилі Емгранд Х7 салонний фільтр напрошується на заміну вже до 8 000 – 10 000 (км) пробігуДосвідчені водії обслуговують вузол салонної фільтрації у ході ТО-1, ТО-2, ТО-3 і т.д., тобто через кожні 10 000 (км).

У якості оригінального фільтруючого елемента використовується салонний фільтр з артикулом Geely-1017016545Цікаво, що оригінальний фільтр коштує на порядок дешевше, ніж будь-який з сертифікованих аналогів. Вартість оригіналу складає усього $ 2,5.

Щодо заміни салонного фільтра Geely Emgrand ЕХ7, дана технологічна операція є однією з найпростішихАдже фільтруючий елемент знаходиться відразу за ящиком для рукавичок. Фахівець проводить заміну салонного фільтра Джилі Емгранд Х7 усього за 10 хвилин.

Салонний фільтр

Процес заміни салонного фільтра Geely Emgrand ЕХ7

 • Зупиняємо і глушимо авто.
 • Звільняємо ящик рукавичок від вмісту.
 • Від'єднуємо від бардачка мікроліфт. Знаходиться з правого боку, тобто 1 точка фіксації. Тримач фіксується пластиковим пістоном.

Від'єднуємо від бардачка мікроліфт

 • Знімаємо бардачок із засувок. Потрібно просто потягнути ящик для рукавичок на себе і вгору.

Знімаємо бардачок з засувок

 • Нам відкрився доступ до вузла обслуговування салонного повітровода.

Повітропровід

 • Знімаємо кришку відсіку фільтрації. Тримається на двох засувках, які розташовані по краях. Кожна з засувок відкривається здавленням засувки.

Знімаємо кришку відсіку фільтрації

 • Витягаємо старий салонний фільтр.

Витягаємо старий салонний фільтр

 • Багато майстрів користуються нагодою і за допомогою автомобільного пилосмока, з тонкою щілинною насадкою, чистять внутрішній простір повітровода. Можна додатково пройтися по внутрішній частині вузла фільтрації і вологою ганчіркою.
 • Встановлюємо новий фільтруючий елемент. Зверніть увагу на положення маркування.
 • Буквено-цифровий код повинен правильно читатися.

Встановлюємо новий фільтруючий елемент

Цілком може бути таке, що куплений аналог салонного фільтра буде трохи більшим за розміром, ніж роз'єм фільтруючого елемента. У цьому випадку края фільтра, з боку входу у роз'єм, необхідно буде підігнути.

Краю фільтра

Що було використано у процесі заміни салонного фільтра Джилі Эмгрант ЕХ7

Ніякого інструменту при заміні салонного фільтруючого елемента використовувати не потрібно. Знадобиться тільки новий салонний фільтр. Його артикул – Geely-1017016545.

Якщо оригіналу в автомагазині не знайдеться, то можна замовити будь-який фільтр з численних аналогів:

 1. KNECHT LA 109
 2. Goodwill AG151cfc
 3. JAPANPARTS FAA-TY2
 4. Tsn-Цитрон 97117
 5. та ін.

Додатково можна використовувати пилосмок і дрантя, які необхідні для чищення внутрішньої поверхні повітроводу.

Досвідчені майстри стверджують, що до автомобіля Geely Emgrand ЕХ7 підходять фільтруючі елементи салону від багатьох автомобілів торгової марки Hyundai. На Емгранду ЕХ7 підходять і багато фільтрів від автомобілів Toyota минулих поколінь.

При виборі салонного фільтра варто звертати увагу на його додаткові властивості. Багато гарних відгуків мають фільтри на основі активованого вугілля. Головною особливістю фільтруючих елементів даного типу є можливість нейтралізації не тільки пилових забруднень, але і сторонніх запахів.

Звичайно, фільтри з активованим вугіллям коштують дорожче класичних аналогів. Додатково елементи фільтра на основі активованого вугілля забиваються швидше. Подібні фільтри слід піддавати заміні кожні 5 000 (км).

Додаткова інформація

Паралельно з салонним фільтром увагу потрібно приділяти і заміні фільтра  системі центральної підготовки повітряФахівці настійно радять проводити заміну повітряних фільтруючих елементів навесні, коли починає з'являтися листя.

Восени і взимку міняти фільтри не має сенсу, так як у холодну пору року в повітрі знаходиться мінімальна концентрація забруднювачів.

Разом з повітряними фільтрами не забувайте здійснювати заміну інших фільтруючих елементів. Мова йде про масляні фільтри (для мотора й КПП), а також про елементи фільтрації палива. У переліку паливних фільтрів знаходяться: фільтр грубої очистки (встановлюється перед насосом) і фільтр тонкого очищення (знаходиться перед паливною рампою).

Слід пам'ятати і про необхідність своєчасного обслуговування багатьох інших функціональних систем авто. Приділяйте увагу: дротам високої напруги та свічкам запалювання, ланцюгу та натягувачу ГРМ, водяній помпі, вузлу дросельної заслонки.

Окремої уваги заслуговує обслуговування ходової. Будьте готові до сервісу: амортизаційних стійок, шарових опор, наконечників кермових тяг, стійок стабілізатора.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна фільтра салону Джилі Емгранд Х7 (ЕХ7)"

Відгуки: 0
.