Працюємо з Пн-Сб 9:00-19:00

+38-097-99-007-47

+38-093-17-009-70

+38-095-91-690-97

0грн
Розкажіть друзям

Заміна паливного фільтра Джилі СК-2

Офіційний регламент техобслуговування Geely CK-2 наказує виробляти заміну паливного фільтра тонкого очищення з періодичністю не рідше 30 000 (км) пробігуАле за фактом цей фільтруючий елемент забивається на порядок швидше. Усьому виною посередня якість палива, яке надають АЗС.

Фахівці настійно радять міняти паливний фільтр тонкого очищення Джилі СК-2 паралельно з моторним мастилом, тобто кожні 10 000 – 15 000 (км) пробігу.

Сам процес заміни паливного фільтра не забирає багато часу і сил. Проблеми може створювати хіба що бензин, який залишається у патрубках та фільтрі. Майстру навряд чи буде приємно, якщо бензин стече йому на голову. З цієї причини підготуйте заздалегідь чисту ємність для збору палива.

Зверніть увагу, останні модифікації автомобіля Geely CK-2 не мають на паливному фільтрі тонкого очищення дріт масиПри замовленні нового фільтруючого елемента слід враховувати цей момент.

Паливний фільтр

Процес заміни фільтра тонкої очистки палива Geely CK-2

 • Заганяємо машину на оглядову яму. Зупиняємо авто з тим розрахунком, щоб можна було зручно підібратися до фільтру. Фільтруючий елемент знаходиться у задній частині авто, поруч з бензобаком.
 • Відкручуємо пробку бензобака. Цей момент дозволить скинути тиск у паливній системі. В іншому випадку залишки палива можуть бризнути зі шланга.
 • Послаблюємо затяжку кронштейна. Потрібно не до кінця викручувати регулювальний болт. Майстру буде потрібен ключ на 10.

Послаблюємо затяжку кронштейна

 • Якщо на фільтр підводиться дріт маси, то від'єднуємо його від фільтра.

Від'єднуємо провід

 • Від'єднуємо шланг, що йде від бензобака до фільтру. Зверніть увагу, фільтр підключається за допомогою швидкознімних з'єднань. Кінець кожного шланга оснащений спеціальною засувкою. Щоб зняти шланг, необхідно натиснути на кнопки фіксатора.

Від'єднуємо шланг

Зверніть увагу, зі шланга поллється паливо, тому шланг потрібно заткнути пальцем.

Ясна річ, що одночасно міняти фільтр і утримувати шланг у майстра не вийде. З цієї причини вам знадобиться напарник, який і буде затикати шланг, поки майстер возиться з фільтром.

 • Від'єднуємо від фільтра другий шланг, який йде до паливної рампи двигуна.
 • Шланг знімається за вищеописаною схемою. Тобто потрібно спочатку натиснути на кнопки фіксатора.

Від'єднуємо від фільтра другий шланг

 • Витягаємо фільтр з кронштейна. У фільтрі буде бензин, тому поміщаємо фільтр у заздалегідь підготовлену ємність. Пізніше з фільтра можна буде злити трохи бензину, відразу на цю справу час краще не витрачати.

Витягаємо фільтр з кронштейна

 • Вставляємо новий фільтр у кронштейн.
 • Підключаємо новий паливний фільтр. Зробити це потрібно якомога швидше, так як зі шланга, який веде до паливної рампи, обов'язково буде витікати бензин.
 • Затягуємо кронштейн, щоб надійно зафіксувати новий паливний фільтр.

Після безпосередньої заміни фільтруючого елемента майстру потрібно буде нормалізувати тиск у паливній системіДля цього закриваємо кришку бензобака і з салону включаємо живлення автомобіля. Можна ще раз вимкнути і включити живлення. Після цього можна пробувати завести машину. Не варто дивуватися, якщо авто з першого разу не завелося, адже у системі все ще недостатній рівень тиску. Пробуємо далі заводити машину, до вдалого старту.

Що було використано в процесі заміни паливного фільтра Джилі СК-2

 1. Набір ключів
 2. Ємність для збору палива
 3. Ганчір'я

Потрібен буде і новий паливний фільтр. Найкраще використовувати оригінальний фільтруючий елемент.

Артикул оригінального фільтра без підключення дроту маси – 10160001520.

Артикул оригінального фільтра з виведенням дроту маси  1016003280.

Додаткова інформація

Автор відео роздобув новий паливний фільтр разом із кронштейномПаливний фільтр у зборі вдасться замінити навіть самостійно, без допомоги напарника. Адже все що потрібно для установки такого фільтру, так це просто перекинути шланги і зафіксувати новий кронштейн на місці старого. Таким чином можна мінімізувати втрати палива, яке самопливом буде йти з шлангів.

Деякі майстри виробляють модернізацію паливної системи фільтрації. Сам паливний фільтр переноситься з-під низу в район паливної рампи, під капот. Врізка проводиться на ділянці паливопроводу перед підключенням до паливної рампи. Подібна система паливної фільтрації офіційно використовується на деяких модифікаціях автомобіля Geely CK.

У разі підкапотного розміщення паливного фільтра у ролі елементу фільтрації слід використовувати модель фільтра 1601255180Допустимо застосування і численних аналогів: HotParts (10041601255180), TSN (9.3.599), Filtron PP895 та ін.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна паливного фільтра Джилі СК-2"

Відгуки: 0




.