Працюємо з Пн-Сб 9:00-19:00

+38-097-99-007-47

+38-093-17-009-70

+38-095-91-690-97

0грн
Розкажіть друзям

Заміна лампи габаритів у передній фарі Джилі СК

Автомобіль Geely CK є відверто бюджетним. Такою ж вийшла і мнемоніка даного авто. Конструкція фар Джилі СК не відрізняється практичністю. Міняти лампочки у передніх фарах важко навіть на повністю демонтованих ліхтарях.

Особливо клопітно проводити заміну ламп передніх габаритів. Відсік габаритного підсвічування знаходиться у самому низу фар. Додатково габаритне підсвічування кожного з ліхтарів прикрите заглушкою.

Офіційний мануал по техобслуговуванню автомобіля Geely CK наказує виробляти заміну лампочок у передніх фарах на демонтованих ліхтарях. Щоб зняти фари, майстру спочатку потрібно демонтувати передній бампер.

Джилі СК використовує у якості переднього габаритного підсвічування пару лампочок W5W потужністю 5 (Вт) і напругою 12 (В).

Багато водіїв намагаються зменшити фронт робіт і скоротити час на заміну лампочок. Адже можна замінити лампочку габаритного світла і не знімаючи фару з бампером. Але у цьому випадку майстру доведеться гарненько викрутити свої руки. Не кожен новачок зможе довести цю справу до логічного завершення. Фахівці вважають, що легше здійснити демонтаж бампера і фар, ніж мучитися із заміною лампочок під капотом.

Габаритне світло

Процес заміни переднього габаритного підсвічування Geely CK

 • Зупиняємо і глушимо авто, заїхавши на оглядову яму.
 • Відкриваємо капот і від'єднуємо клему «-» від АКБ.
 • Викручуємо верхнє кріплення переднього бампера (2 болта). Додатково потрібно витягти 2 фіксатора.

Викручуємо верхній кріплення

 • Відкручуємо 2 болта нижньої фіксації бампера.

Відкручуємо 2 болта

 • Відкручуємо 2 болта у районі захисного підкрилка. Повторюємо цю процедуру на протилежній стороні. Вкрай бажано вивертати колеса до упору, в іншому випадку болти буде важко викрутити.

Відкручуємо 2 болта

Від'єднуємо дроти від протитуманних фар

 • Прибираємо бампер у бік.

Кожна з передніх фар має 3 точки фіксації: зверху, збоку крила та збоку радіатора.

 • Відкручуємо 3 болтика, якими тримається фара.

Відкручуємо 3 болтика

 

 • Від'єднуємо від фари дротові колодки.
  • Переносимо фару на зручне робоче місце.

  Фара

  • Відкриваємо заглушку у відсіку габаритного світла.

  відкриваємо заглушку

  • Витягуємо стару лампочку. Вдаємося до допомоги довгогубців.

  Витягаємо стару лампочку

  • Проводимо заміну зношеної лампочки на нову.
   • Збираємо вузол у зворотній послідовності.
   • Перевіряємо роботу мнемоніки.

Що було використано у процесі заміни лампочок габаритного світла Джилі СК

 1. Набір ключів
 2. Набір викруток
 3. Довгогубці

Додатково знадобиться і пара лампочок переднього габаритного підсвічування. Радиться використовувати оригінальні джерела світла W5W на 5 (Вт) і 12 (В). Але багато хто з майстрів віддають перевагу світлодіодним аналогам, які відрізняються поліпшеною енергоефективністю.

Варто зауважити, що якщо яка-небудь з фар має сліди механічних пошкоджень, то доведеться замовляти і саму фару, а також інші джерела світла і коректор.

Додаткова інформація

Автор відео виготовив власне пристосування для легкого та безпечного витягання лампочок. Пристосування представлено у вигляді пінцета зі зручною рукояткою. Пінцет був роздрукований на 3D-принтері. Пластиковий пінцет цілком можна замінити на довгогубцями.

Багато майстрів все ж здійснюють заміну лампочок без демонтажу бампера і фар. У цьому випадку вкрай бажано демонтувати корпус повітряного фільтра, щоб він не заважав при обслуговуванні правого ліхтаря.

Багато фахівці погодяться, що автор ролика незаслужено вилаяв розробників мнемоніки Geely CK. Адже цей автомобіль є бюджетним, що само собою наводить на думку про початковий рівень комфорту і практичності конструкції авто. Якщо водій чекає від свого автомобіля чогось більш суттєвого, то слід звернути увагу на автомобілі з підвищеним рівнем комфортабельності, які належать до зовсім іншої вартісної категорії.

Варто зауважити, що проблеми з освітленням можуть бути викликані не тільки зносом джерел світла. Паралельно з лампочками слід перевірити і запобіжники. Разом з запобіжниками потрібно приділити увагу і дротовим колодкам. Нерідко таке буває, що дроти приєднані з недостатнім зусиллям. Контакт може зникати через вібраційне навантаження. Іноді досить поворухнути штекер, як освітлення само собою нормалізується.

Проблеми зі світлом можуть критися і у самій проводці. У вільному продажу є набори дротів для Джилі СК, які подаються до блоку фар. Джгут проводів для однієї сторони обійдеться замовнику приблизно в $ 15-20.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна лампи габаритів у передній фарі Джилі СК"

Відгуки: 0
.