Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Заміна ремкоплекта переднього супорта Джилі СК

Гальмівна система Geely CK хоч і є надійною, але рано чи пізно вона почне потребувати до себе уваги з боку сервісного обслуговування. Як показує практика, передні гальмівні супорта приходять в непридатність десь на позначці 80 000 - 100 000 (км) пробігу.

Найчастіше власники Джилі СК стикаються з підклинюваниеням передніх супортів. Додатково може спостерігатися сторонній шум, який виникає через знос напрямних ходу супорта.

Фахівці радять проводити ревізію гальмівних супортів з періодичністю не рідше 1 разу на кожні 30 000 (км). Варто зауважити, що своєчасний догляд за гальмівними супортами дозволяє істотно продовжити їм життя. Набагато дешевше періодично розщедрюватися на ущільнювальні елементи і мастило, ніж потім купувати гальмівні супорта у зборі.

Ремонтний комплект для обслуговування передніх гальмівних супортів Geely CK коштує в районі $ 10. До складу такого ремкомплекту входять: пильовики напрямних супорта, пильовик і манжета для поршня гідроциліндра, мастило для поршня. Додатково існують версії ремонтного комплекту з наявністю поршня і направляючих пальців. Просунуті набори містять і  мастило для направляючих ходу супорта. Як зрозуміло, розширений ремкомплект буде коштувати дорожче.

Ремкомплект

                 Процес ремонту переднього гальмівного супорта Geely CK                

 • Зупиняємо авто і стопорим хід ручним гальмом.
 • Піднімаємо домкратом передню частину машини. Вкрай бажано підкласти упор для страховки.

Піднімаємо домкратом передню частину машини

 • Знімаємо переднє колесо.

Знімаємо переднє колесо

 • Перетискаємо гальмівний шланг. Найкраще скористатися спеціальною струбциною. Зверніть увагу, якщо пережати шланг далеко від супорта, то з системи вийде помітний обсяг гальмівної рідини. Найкраще піджимати якомога ближче до супорта.

Перетискаємо гальмівний шланг

 • Відкручуємо гальмівний шланг від супорта.

Відкручуємо гальмівний шланг від супорта

 • Відкручуємо болти кріплення супорта. 2 точки фіксації.

Відкручуємо болти

 • Знімаємо супорт і переносимо його на слюсарний верстак.

Знімаємо супорт

Ревізія

 • Витягаємо старі напрямні ходу супорта разом з пильовиками.

Витягаємо старі напрямні ходу супорта

 • Витягаємо поршень разом з пильовиком. Зверніть увагу на стан поршня. Якщо  на його поверхні є сліди корозії або механічного зносу, то поршень обов'язково і неодмінно слід піддавати заміні на повністю новий аналог.

Витягаємо поршень разом з пильником

Варто окремо зауважити, що оригінальних поршнів для передніх супортів Geely CK не існує в природі. Фахівці сервісного центру запроваджують тільки повну заміну супортів. Новий супорт продається у зборі з усіма необхідними комплектуючими.

Замість оригінальних поршнів майстри використовують сертифіковані аналоги.

 • Витягаємо кільце ущільнювача.

Витягаємо кільце ущільнювача

 • Ретельно чистимо, витираємо і сушимо супорт.

Ретельно чистимо, витираємо і сушимо супорт

 • Змащуємо поверхню гідроциліндра.

Змащуємо поверхню гідроциліндра

 • Встановлюємо ущільнювальні елементи.

Встановлюємо ущільнювальні елементи

 • Запресовуємо поршень. Для даної процедури радиться використовувати спеціальне пристосування.

Запрессовываем поршень

 • Змащуємо і встановлюємо на місце нові пальці разом з новими пиляками. Для змащення пальців слід використовувати спеціальне термостійке мастило.

Змащуємо і встановлюємо на місце нові пальці

 • Проводимо збір вузла в зворотній послідовності.

Що було використано в процесі ремонту переднього супорта Джилі СК

 1. Набір ключів
 2. Ударна викрутка
 3. Ганчір'я
 4. Домкрат + упор
 5. Мастило для направляючих ходу супорта
 6. Мастило для гідроциліндра

Потрібен буде і ремонтний комплект для обслуговування передніх гальмівних супортів. Зокрема, знадобляться: пильовики направляючих ходу супорта, пальці направляючих ходу супорта, манжета і сальник поршня гідроциліндра. Якщо поршень має сліду зносу, то потрібен буде і новий поршень.

Як вже було сказано, оригінальний поршень переднього супорта Geely CK окремо не продається. Він доступний тільки в комплекті з переднім супортом ABS. Щодо сертифікованих аналогів поршня, фахівці радять ремкомплект Seinsa D41048C.

Щодо пальців напрямних ходу в оригінальному виконанні, їх теж немає у вільному продажі. Звичайно, майстри використовують пальці від Деу Ланос у виконанні "Ремонт 1". Як зрозуміло, посадочні отвори під палець необхідно буде розсвердлювати з урахуванням розміру на температурне розширення.

Додаткова інформація

Автор відео вирішив провести ревізію переднього гальмівного супорта без його безпосереднього демонтажу. Так робити не варто, так як працюючи у вісячому положенні неможливо якісно і безпечно витягти і встановити поршень гальмівного гідроцилиідра.

Майстру слід перетиснути гальмівний шланг струбциною і повністю від'єднати супорт від шланга. Виробляти сервісні роботи з супортом найкраще на слюсарному верстаті. Буде добре, якщо робоче місце оснащене лещатами. Зафіксувавши супорт, можна буде легко і швидко зачистити його від забруднень за допомогою маленької болгарки з насадкою у вигляді кругової металевої щітки.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна ремкоплекта переднього супорта Джилі СК"

Відгуки: 0
.