Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Заміна внутрішньої ручки Джилі Емгранд ЕС7

Слабким місцем Geely Emgrand EC7 є внутрішні дверні ручки. Як правило, вони відламуються через необережне поводження.

Якщо таке і сталося, що внутрішня ручка якої-небудь з дверей зламалася, то не варто засмучуватися. Ручку можна легко замінити навіть своїми власними силами. На шляху до внутрішньої ручки знаходиться тільки обшивка дверей.

Варто звернути увагу, що обшивка на передніх і задніх дверях має різну кількість точок фіксації. Автор відео показав заміну внутрішньої ручки на задніх дверях Джилі Емгранд ЕС7. Обшивка задніх дверей тримається 4 болтиками. Відносно передніх дверей, їх обшивка має менше точок фіксації.

Робота по заміні внутрішньої дверної ручки забирає у досвідченого майстра в районі 15 хвилин часу. Середня ринкова вартість внутрішньої ручки Geely Emgrand EC7 знаходиться на позначці $ 5-7. Приблизно стільки ж просять і за саму заміну ручок на СТО. Якщо в кишені не залежалися зайві гроші, то гріх не скористатися інструкцією з даного огляду і не змінити внутрішню ручку своїми власними силами.

Внутрішня ручка

Процес заміни внутрішньої дверної ручки Geely Emgrand EC7

 • Зупиняємося і глушимо авто.
 • Відкриваємо капот і відкидаємо клему "-" від акумуляторного блоку. Це потрібно для того, щоб безпечно від'єднати провідну колодку, яка підключається до роз'єму дверної обшивки.

Відкидаємо клему

Багато майстрів не відключають живлення, ризикуючи отримати удар струмом. Так, автомобільна електроніка Geely Emgrand EC7 живиться від низьковольтної мережі 12/24 (В), але що стосується сили струму, то 100 (А) вистачить, щоб заподіяти організму людини непоправної шкоди.

 • Відкриваємо заглушку в районі дверної ручки. Майстру знадобиться маленька плоска викрутка. Зверніть увагу, заглушка відкривається, а не витягується. Відкривати заглушку на дверній ручці слід в напрямку справа наліво.

Відкриваємо кришку в районі дверної ручки

 • Викручуємо болтик. Потрібна буде хрестова викрутка.

Викручуємо болтик

 • Відкриваємо кришку в районі підлокітника і викручуємо болтик. Заглушка в підлокітнику відкривається зліва направо.

Відкриваємо кришку в районі підлокітника і викручуємо болтик

 • В основі дверної карти є 2 болтика, які не прикриті заглушками. Викручуємо нижнє кріплення.
 • Від'єднуємо обшивку від дверей. Найкраще починати з нижньої сторони обшивки. Дверна карта тримається на засувках. Майстру потрібно докласти чималих зусиль, щоб подолати опір кліпс-фіксаторів.

Отщелкиваем обшивку дверей

 • Від'єднуємо дротову колодку і прибираємо дверну карту у бік.

Від'єднуємо дротову колодку

 • За допомогою плоскогубців тягнемо за кліпсу-фіксатор на дверній ручці, витягуючи її таким чином. Виймаємо з ручки тяги центрального замка і рукоятки Джилі Емгрант ЕС7.

Витягаємо ручку

 • Вставляємо тяги центрального замка і рукоятки у нову ручку. Щоб завести тягу в рукоятку, необхідно привести ручку в положення "відкрито".
 • Защипуємо ручку, попередньо потрапивши виступами в пази на протилежній стороні кліпси-фіксатора.
 • Проводимо збір дверної карти Geely Emgrand EC7 в зворотній послідовності.
 • Перевіряємо, як працює внутрішня рукоятка і центральний замок.

Що було використано в процесі заміни внутрішньої ручки Джилі Емгранд ЕС7

 1. Набір викруток
 2. Плоскогубці

Знадобиться і сама внутрішня ручка. Найкраще використовувати оригінальну рукоятку. Арт номер оригінальної внутрішньої лівої ручки - Geely 1068002029. Зверніть увагу, ліва ручка відрізняється від правої, тобто вони не взаємозамінні. Арт номер оригінальної правої внутрішньої ручки - Geely 1068002076.

Додаткова інформація

Необхідно строго підтримувати внутрішні дверні ручки в повністю робочому стані. Це дуже важливо, так як в разі необхідності покинути машину, люди в салоні не зможуть цього зробити.

Варто зауважити, що за дверною картою знаходяться і інші вузлові механізми, які можуть виходити з ладу і потребують обслуговування. Зокрема, демонтувавши дверну обшивку відкривається доступ до приводу склопідіймача, органам управління склопідіймачем та ін.

Зрозуміло, влазити в склопіднімальнийй механізм без потреби не варто. Але якщо Geely Emgrand EC7 вже відколесив більше 150 000 (км) і піднімачем скла часто користувалися, то є сенс замінити мотор склопідіймача.

Багато майстрів є прихильниками тюнінгу. Поширеним варіантом модернізації є установка в панель управління на дверях світлодіодного підсвічування. Завдяки підсвічуванню водій і пасажири зможуть користуватися органами керування авто не на дотик, а по підсвічуванню символів кнопок. У цьому випадку демонтаж дверної карти буде дуже доречним.

Буває і таке, що дверна обшивка приходить в непридатність через появу на своїй поверхні подряпин, вм'ятин та інших пошкоджень. Щоб не псувати естетику салону, настійно радимо провести заміну зіпсованих дверних карт. Як знімається обшивка дверей Джилі Емгранд ЕС7 ви вже знаєте. В огляді було докладно про це розказано.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна внутрішньої ручки Джилі Емгранд ЕС7"

Відгуки: 0
.