Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Заміна внутрішньої ручки передніх дверей Чері Тіго T11

У холодний сезон року ручки на дверях Chery Tiggo перетворюються на справжнісінький витратний матеріал. Справа в тому, що внутрішні ручки цього авто є пластиковими. Це стосується навіть оригінальних ручок з каталогу запчастин Чері Тіго. Прикладаючи до ручок зайву силу, коли на вулиці холодно, пластикові кріплення нерідко відламуються.

Артикул правої передньої внутрішньої ручки Chery Tiggo Т11: T11-6105120.

Артикул лівої передньої внутрішньої ручки: T11-6105130.

Артикул правої задньої внутрішньої ручки Тіго: T11-6205120.

Артикул лівої задньої внутрішньої ручки: T11-6205130.

Центральний замок Chery Tiggo фіксує всі ручки в закритому положенні при розгоні автомобіля до швидкості 50 (км/год). Ручки залишаються зафіксованими, поки не буде вимкнено запалювання. Щоб відкрити заблоковані двері внутрішньою ручкою, необхідно попередньо натиснути на фіксатор, він знаходиться відразу над ричагом ручки.

Багато хто намагається відкрити заблоковані двері без натискання на фіксатор, якраз в цей момент внутрішня ручка і ламається!

Внутрішня ручка двері Чері Тіго

Як замінити внутрішню ручку Чері Тіго Т11

Зустрічаються наступні варіанти поломки внутрішніх ручок Чері Тіго:

 1. Відламався ричаг ручки, на дверях залишилася коротка "кочережка"
 2. Зламалося кріплення троса
 3. Порвався трос

У першому випадку, коли відламується пластиковий ричаг, механізм відкривання дверей залишається робочим. Просто коротким уламком, що залишився на дверях, незручно відкривати двері. В інших випадках перестає працювати механізм відкривання.

Якщо просто обірвався трос, то внутрішню ручку вийде використовувати і далі, просто потрібно замінити порваний тросик. При поломці кріплення тросика до ручки потрібно буде міняти саму ручку.

Незалежно від причини поломки, щоб дістатися до внутрішньої ручки, доведеться спочатку від'єднувати дверну карту. У блозі з ремонту Chery Tiggo є докладний огляд на тему демонтажу дверної обшивки. Нижче будуть описані лише основні етапи даної роботи.

Як зняти обшивку дверей Чері Тіго

Обшивка на передніх і задніх дверях знімається з деякими відмінностями. Далі буде описано процес від'єднання карти на передніх дверях. Після цього будуть описані основні відмінності в кріпленні передніх і задніх карт Чері Тіго.

 • Від'єднуємо кришку бічного дзеркала. Вона кріпиться на засувках. Майстру необхідно подолати силу засувок і просто висмикнути кришку. До речі, на задніх дверях такої кришки немає.

Від'єднуємо кришку бічного дзеркала

 • Викручуємо болтик внутрішньої ручки. Це кріплення є потаємним, воно знаходиться за заглушкою. Як зрозуміло, потрібно спочатку відкрити заглушку. Щоб це зробити, слід скористатися пластиковим знімачем. Болт має головку під хрестову викрутку.

Викручуємо болтик внутрішньої ручки

Фахівці наполегливо рекомендують користуватися при від'єднанні обшивки дверей Chery Tiggo набором пластикових зйомників. Жалом металевої викрутки до заглушок і молдингів краще не лізти. Якщо ж крім викрутки інших інструментів немає, то металевий шліц викрутки потрібно просто замотати скотчем або ізолентою.

 • Знімаємо кришку корпусу ручки. Якщо викрутити потаємний болтик, кришка легко знімається.

Знімаємо кришку корпусу ручки

 • Відкручуємо болт кнопкового блоку. Кріплення прикрите заглушкою. Болт знаходиться у відділенні для дрібниць. На задніх дверях замість довгого кнопкового блоку з відділенням для дрібниці стоїть компактний блок управління склопідйомником. Кнопковий блок на задніх дверях кріпиться просто засувками.

Відкручуємо болт кнопкового блоку

 • Витягуємо блок кнопок. Потрібно вивести його в напрямку вгору і в бік задніх дверей. Не забудьте від'єднати від кнопкового блоку дротову колодку.

Витягуємо блок кнопок

 • Від'єднуємо фіксатор. Його потрібно спочатку викрутити, а потім висмикнути. Цей фіксатор легко відламати. Якщо і сталося таке, що кріплення зламалося, то можна замовити 3-5 фіксаторів про запас. Вони недорогі. Артикульний номер фіксаторів дверної обшивки Чері Тіго: T11-6102421.

Від'єднуємо фіксатор

 • Знімаємо дверну карту. Щоб це зробити, потрібно подолавши опір кліпс просто висмикнути обшивку. Зверніть увагу, кліпси дверної картки є пластиковими, вони легко ламаються. Якщо деякі з кліпс все ж відламалися, то потрібно буде їх поміняти на нові. Артикул кліпс дверних карт Тіго: T11-6102471.

Знімаємо дверну карту

 • Не забудьте відєднати розєм підсвічування дверей.

Щодо відмінностей задніх карт від обшивки передніх дверей, то крім зазначених вище моментів (немає заглушки дзеркала і немає болтика в кнопковому блоці) в обшивці задніх дверей потрібно знімати заглушку поручня і викручувати гвинтики (2 шт), які знаходяться за нею.

Все, можна перемикатися на ремонт ручки.

Як замінити внутрішню ручку дверей Чері Тіго

 • Відклеюємо ізоляцію дверей. Повністю знімати захист не потрібно. Слід просто отримати доступ до внутрішньої ручки.

Відклеюємо ізоляцію дверей

 • Відкручуємо ручку.

Відкручуємо ручку

 • Знімаємо внутрішню ручку. Щоб це зробити, потрібно потягнути корпус ручки в бік задніх дверей. Крім болта, ручка фіксується тримачем до пазу дверей.

Знімаємо внутрішню ручку

 • Від'єднуємо від ручки тросики блокування центрального замка і приводу дверного замка. Тросики потрібно просто вивести із зачеплення з важелями ручки.

Від'єднуємо від ручки тросики

Якщо була пошкоджена сама ручка (важіль або кріплення), то ставимо нову ручку і збираємо вузол у зворотній послідовності. Якщо ж справа в тросі, то доведеться змінювати тросову тягу.

Додаткова інформація

Зняття дверної обшивки Чері Тіго забезпечує вільний доступ до багатьох вузлів і механізмів. Якщо зняти дверну карту, можна легко демонтувати:

 1. Зовнішню ручку
 2. Дверний замок
 3. Склопідйомник
 4. Скло
 5. Акустику

Додатково при від'єднанні карти можна оснастити двері ізоляцією (від холоду/спеки, вуличної вологи і шуму).

Щодо експлуатації дверних ручок, більша частина випадків з їх поломкою відноситься до зимової пори року. Пластик внутрішніх, як і зовнішніх, ручок слабо дружить з холодом. Досвідчені водії Chery Tiggo напевно знають, що при використанні машини взимку ручки слід смикати з крайньою акуратністю. У цьому випадку дверним ручкам не буде зносу!

Трохи складніше змінювати зовнішні ручки. Адже серед них чимало варіантів без забарвлення. Тобто ручка представлена голим пластиком, без декоративного покриття з забарвленням у колір кузова. У цьому випадку перед установкою зовнішніх ручок доведеться їх фарбувати. Поверх фарби бажано нанести шар захисного лаку.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна внутрішньої ручки передніх дверей Чері Тіго T11"

Відгуки: 0
.