Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Заміна антифризу, мастила ГУР і гальмівної рідини на Джилі Емгранд ЕС7

Автомобіль Джилі Емгранд ЕС7 зарекомендував себе як надійний і комфортабельний транспорт. Щоб машина і далі залишалася такою ж, водієві не слід забувати про своєчасне і якісне проведення технічного обслуговування. Особливе місце в списку ТО займає заміна сервісних рідин.

Регулярного оновлення потребують такі рідини Geely Emgrand EC7:

 1. Моторне мастило
 2. Мастило КПП
 3. Рідина ГУР
 4. Антифриз
 5. Гальмівна рідина

До заміни сервісних рідин слід поставитися з усією серйозністю. Адже від технічного стану рідин залежатиме надійність роботи та довговічність головних функціональних систем авто.

 • Щодо мастила двигуна, його слід міняти кожні 10 000 (км) пробігу. Якщо машина купувалася з нуля, то першу заміну рекомендується робити на позначці 2500 (км) пробігу. У блозі з ремонту Geely Emgrand EC7 є окрема стаття, присвячена темі заміни моторного мастила.
 • Трансмісійного мастила повинно вистачати на 150 000 (км) пробігу. Періодичність заміни коробкової мастила визначається умовами експлуатації Джилі Емгранд ЕС7.
 • Робочий ресурс рідини гідропідсилювача керма становить 40 000 (км) пробігу. При цьому водій раз на рік повинен контролювати технічний стан сервісної рідини.
 • Термін служби антифризу не перевищує 30 000 (км) пробігу. При цьому водієві необхідно проводити щорічний контроль техстану охолоджувальної рідини ЕС7. Антифриз може потемніти або змішатися з моторним мастилом. Якщо при звичайному потемненні ОР можна обійтися просто заміною антифризу, то при появі в бачку мастильного нальоту доведеться змінювати прокладку ГБЦ.

У блозі з ремонту Geely Emgrand EC7 є чудовий огляд на тему заміни антифризу.

 • Рідина гальмівної системи додатково обслуговує і гідроциліндр зчеплення. Гальмівна рідина потребує заміни кожні 20 000 (км) пробігу.

Зрозуміло, в рамках одного огляду не вийде описати заміну повністю всіх рідин. Нижче буде дано інструкцію щодо заміни рідин для ГУР і гальмівної системи.

Цей текст створений на основі відеоролика, його можна знайти в самому низу сторінки. Автор відео наживо показує заміну сервісних рідин на цьому автомобілі.

Заміна сервісних рідин Джилі Емгранд ЕС7

Заміна рідини ГУР Джилі Емгранд ЕС7

За офіційним регламентом ТО однієї заправки ГУР має вистачати на 40 000 (км) пробігу. Але при наявності явних ознак зносу сервісної рідини, її потрібно змінювати раніше. Передчасну заміну рідини ГУР на автомобілі Geely Emgrand EC7 слід проводити в наступних випадках:

 1. Рідина потемніла
 2. Рідина почала пахнути гаром

У ролі сервісної рідини ГУР рекомендується використовувати мастило для автоматичних трансмісій DEXRON III. Конкретно для автомобіля Емгранд в ролі оригінальної сервісної рідини рульового підсилювача використовується 2 типи мастила: Shell Spirax S4 ATF X или Shell Spirax S4 ATF HDX. У циркуляційний контур системи рульового гідравлічного посилення поміщається 0,9 (л) рідини.

Але для заміни рідини ГУР на автомобілі Джилі Емгранд ЕС7 потрібно більше нової рідини, приблизно 2 (л). Адже ГУР потрібно ще й промити. Це робиться новим маслом.

Існує кілька способів заміни рідини ГУР: частковий і повний. Часткова заміна передбачає просто відкачування з бачка старої рідини і заливку нової. Головною перевагою часткової заміни мастила ГУР є мінімальна витрата сил і часу. З мінусів швидкого способу можна відзначити той момент, що в системі залишається стара рідина, вона змішується з новим мастилом.

Часткову заміну рідини ГУР проводять у тому випадку, коли у майстра банально немає часу на повноцінний сервіс системи рульового гідропідсилення.

Відкручуємо кришку на розширювальному бачку ГУР

 • Відкачуємо відпрацьовану рідину. Для цього рекомендується використовувати великий шприц. Приклад шприца на фото нижче.

​​Відкачуємо відпрацьовану рідину

 • Заливаємо в бачок нову рідину.

Заливаємо в бачок нову рідину

Багато фахівців віддають перевагу другому способу, тобто повному. В даному випадку з ГУР Geely Emgrand EC7 вдається злити весь обсяг відпрацювання. Циркуляційний контур отримує повністю нове мастило, без підмісу відпрацьованої рідини.

 • Вивішуємо передні колеса на домкратах. Це потрібно для того, щоб з'явилася можливість вільного обертання керма в ході прокачування гідросистеми ГУР.
 • Відкриваємо капот, відкручуємо кришку бачка ГУР і відкачуємо відпрацьоване мастило.
 • Від'єднуємо від бачка шланги і повністю знімаємо бачок. Його потрібно ретельно помити, особливо всередині. На дні бачка встановлено фільтр грубого очищення. Елемент фільтрації потрібно добре вичистити.

Від'єднуємо від бачка шланги і повністю знімаємо бачок

 • Ставимо бачок назад і підключаємо до нього лише шланг подачі.
 • Зворотний шланг опускаємо в ємність для збору відпрацювання. Сам штуцер на бачку, до якого підключається шланг повернення, потрібно заткнути заглушкою.

Зворотний шланг опускаємо в ємність для збору відпрацювання

 • Заповнюємо бачок нової рідиною. Потрібно залити масло доо позначки MAX.
 • Йдемо в салон і обертаємо кермо вправо і вліво, до упору. Вмикати двигун при цьому не потрібно. Майстру слід контролювати, щоб рівень мастила не опускався нижче позначки MIN. Найкраще, щоб кермо крутив помічник, тоді як майстер стоятиме над бачком і доливатиме рідину в міру витрати.
 • Зі зворотного шланга витікатиме відпрацьована рідина. По системі потрібно прогнати мастило до тих пір, поки зі зворотного шланга не почне йти чиста рідина.
 • Збираємо вузол у зворотній послідовності і робимо пробний заїзд.

Заміна гальмівної рідини Джилі Емгранд ЕС7

Для системи гальмування використовується рідина DOT4. Термін її служби становить в середньому 20 000 (км) пробігу. При цьому майстру необхідно щорічно контролювати рівень вологості в гальмівній рідині Geely Emgrand EC7. Це робиться за допомогою гігрометра.

Якщо гальмівна рідина потягнула на себе зайву вологу, а термін заміни ще не підійшов, то рідину все одно необхідно замінити. В іншому випадку дуже скоро доведеться робити ревізію гальмівних супортів.

Зверніть увагу, на Емгранд ЕС7 всіх модифікацій передбачається система ABS, яка може видати помилку Check Engine після заміни гальмівної рідини. Щоб ABS не лаявся, потрібно зняти запобіжник ABS перед обслуговуванням гальмівної системи!

Обсяг циркуляційного контуру системи гальмування і зчеплення становить 0,9 (л). Але при заміні рідини потрібно приблизно вдвічі більший обсяг, оскільки канали системи потрібно промити і прокачати, тобто спустити з них повітря.

Схема промивання і прокачування:

 1. Заднє ліве
 2. Переднє праве
 3. Заднє праве
 4. Переднє ліве

Для спуску старої рідини і прокачування гальм доведеться зняти задні колеса. Спереду колеса можна просто вивернути кермом, що забезпечить більш-менш вільний доступ до клапанів на суппортах.

Гальмівна рідина Джилі Емгранд ЕС7 змінюється наступним чином:

 • Відкриваємо капот і витягуємо запобіжник ABS. Замість цього можна зняти клему "-" з АКБ.

витягуємо запобіжник ABS

 • Піднімаємо домкратом задню частину, знімаємо колеса.
 • Відкручуємо кришку на розширювальному бачкуз гальмівної рідини.

Відкручуємо кришку на розширювальному бачкуз гальмівної рідини

 • Відкачуємо стару рідину і заливаємо нову.
 • Одягаємо на клапан суппорту, який обслуговується, шланг діаметром 6 (мм) і опускаємо другий кінець в ємність для збору відпрацювання.

Одягаємо на клапан суппорту шланг

 • Відкручуємо клапан. Клапана на задніх колесах під ключ на 10. Спереду потрібен ключ на 8. На циліндрі зчеплення, як і на суппортах спереду, потрібен ключ на 8.
 • Спускаємо рідину до тих пір, поки зі шланга не піде чиста гальмівна рідина. У процесі спуску старої рідини потрібно постійно доливати в бачок нову, щоб в систему не зайшло повітря.

Спускаємо рідину

Після прокачування суппортів обов'язково потрібно прокачати циліндр зчеплення Емгранд ЕС7!

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна антифризу, мастила ГУР і гальмівної рідини на Джилі Емгранд ЕС7"

Відгуки: 0
.