Працюємо з Пн-Сб 9:00-19:00

+38-097-99-007-47

+38-093-17-009-70

+38-095-91-690-97

0грн
Розкажіть друзям

Як зняти генератор Джилі Емгранд ЕС7

Одним з проблемних місць Geely Emgrand EC7 є генератор. Багато водіїв відзначають, що генератор починає давати збої в роботі на позначці близько 40 000 (км) пробігу.

Генератор Джилі Емгранд ЕС7 підлягає обслуговуванню. Знявши деякі з корпусних елементів відкривається доступ до электрощіткок, підшипника та іншим деталям. Щодо офіційного мануала, регламент техобслуговування передбачає ремонт зношеного генератора шляхом заміни на повністю новий аналог.

На знос генератора натякають такі ознаки:

 1. Блимає освітлення
 2. Горить лампочка зарядки АКБ на швидкості
 3. Не заводиться двигун
 4. Від генератора лунає сторонній шум
 5. та ін

Розробники Geely Emgrand EC7 постаралися, що б авто вийшло як можна більш практичним. Це їм вдалося, адже генератор розташований в легкодоступному місці. Він знімається рівно за 15 хвилин. Для демонтажу генератора нам не потрібно вдаватися до допомоги ні оглядової ями, ні домкрата. Все робиться з-під капота.

Генератор

Процес заміни генератора Geely Emgrand EC7

 • Зупиняємо машину і глушимо її.
 • Відкриваємо капот і відключаємо клему "-" від акумулятора.

Відключаємо клему

 • Послаблюємо натяг ременя генератора. Для цього необхідно злегка (1/8 обороту) провернути натягувач за годинниковою стрілкою. Головка натяжителя під ключ на 19. Буде добре, якщо ключ подовжити якою-небудь наставкою, у вигляді труби наприклад.

Послаблюємо натяг ременя генератора

 • Скидаємо ремінь генератора. Просто стягуємо ремінь зі шківа генератора.

Скидаємо ремінь генератора

 • Від'єднуємо дротову колодку від генератора. Для вилучення колодки необхідно вичавити кнопку фіксатора.

Від'єднуємо дротову колодку

Для вилучення колодки необхідно вичавити кнопку фіксатора.

 • Відключаємо другий провід. Він тримається на болтовому з'єднанні, яке заховане під пильовиком. Піднімаємо пильовик і ключем на 13 відкручуємо гайку.

Відключаємо другий провід

Він тримається на болтовому з'єднанні, яке заховане під пильовиком. Піднімаємо пильовик і ключем на 13 відкручуємо гайку.

 • Викручуємо болти (1 зверху і 1 знизу), якими генератор кріпиться до двигуна.

Викручуємо болти

 • Дістаємо генератор.

Дістаємо генератор

 • Ставимо на місце зношеного новий генератор.
 • Проводимо збір вузла в зворотній послідовності.

Що було використано в процесі заміни генератора Джилі Емгранд ЕС7

 1. Набір накидних/ріжкових ключів
 2. Подовжувач для створення важеля

Необхідний і новий генератор. Фахівці радять використовувати генератор від Geely MK з артикульным номером 1086001111. Його головною перевагою є солідний ампераж на 90 (А). Щодо сертифікованих аналогів, можна порадити генератор для Geely Emgrand EC7 з артикулом 1016050836.

Паралельно з самим генератором майстру може знадобитися і новий ремінь, а також новий ролик натягування.

Якщо у автомобіля проблемне запалювання, в такому випадку разом з генератором необхідно здійснювати ревізію стартерного вузла.

Додаткова інформація

Багато майстрів практикують вузловий ремонт генератора. Вся справа у вартості на новий оригінал. Фірмовий генератор Джилі Емгранд ЕС7 з нуля обійдеться замовнику приблизно у $ 80. Щодо відновлення генератора, цілком можна вкластися в суму до $ 20-30.

Потрібно окремо зазначити, що ринок автомобільних запчастин пропонує і компромісні варіанти ремонту. Йдеться про відновлені генератори з пробігом. Повністю робочий "ремонтний" генератор буде коштувати приблизно $ 50. Зрозуміло, гарантії на відновлений генератор ніхто не дасть. Але майстер буде звільнений повністю від усіх робіт, пов'язаних з діагностикою і відновленням генераторного вузла. Такий варіант ремонту дозволить вам заощадити і гроші, і час.

Вузловий ремонт генератора починається з ретельної діагностики обладнання. Без спеціального інструменту і глибоких знань в області автоелектрики діагностику ніяк не здійснити. Багато хто з майстрів, які люблять возитися зі своїм авто, але не мають необхідного інструментарію або досвіду, просто знімають старий генератор і відносять його в автомайстерню для точної діагностики.

Спеціалізовані СТО використовують фірмові перевірочні стенди для стартерів і генераторів. Подібний стенд дозволяє швидко перевірити працездатність всіх параметрів генератора, точно з'ясовуючи причину несправності. Коштує діагностика недорого.

Точно визначивши причину поломки справа стає за малим. Як показує практика, слабкими місцями генератора Geely Emgrand EC7 є:

 1. Електрознімачі (щітки)
 2. Реле регулятора
 3. Підшипниковий вузол

Комплектуючі для обслуговування оригінальних генераторів не випускаються. Необхідно користуватися або деталями від донорів, або ж замовляти аналоги. Наприклад, в якості щіток цілком підходять ВАЗівські аналоги електрощіток для генератора.

Звичайно, термін служби відновленого генератора може поступатися довговічності нового оригінального аналога. Таке цілком може статися, що відремонтувавши своїми руками генератор майстру доведеться платити двічі. Кустарне відновлення генератора - це завжди ризик. Але в руках досвідченого фахівця ремонтний генератор стає гідною заміною навіть новому оригіналу.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як зняти генератор Джилі Емгранд ЕС7"

Відгуки: 0
.