Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Налаштування магнітоли Джилі Емгранд ЕХ7

Автомобіль Geely Emgrand X7 (ЕХ7) має чудовий рівень комфортабельності. Але багато власників цього авто, особливо перших поколінь, невдоволені роботою штатної магнітоли, чого не скажеш про інші запчастини Джилі Емгранд Х7.

Заводська мультимедіасистема, в перших експортних екземплярах, представлена дворядковим монохромним дисплеєм і декількома рядами кнопок. Для управління такою магнітолою треба використати дуже складні комбінації кнопок, що створює певні складнощі.

Після рестайлінга автомобіль Geely Emgrand ЕХ7 почав оснащуватися мультимедіасистемою з великим 9-дюймовим екраном. Роботою мультимедіа управляє операційна система на базі Android, що дозволяє без зайвих складнощів настроїти усі параметри роботи не лише магнітоли, а і навігатора.

Зрозуміло, у власників дорестайлінгових версій ЕХ7 на руках мають бути письмові інструкції від штатної магнітоли. Але турботи про налаштування магнітоли якось відходять на другий план, коли треба вникати в особливості роботи приладової панелі, двигуна і КПП. Інший раз водіям доводиться роками їздити з неправильно налагодженою магнітолою, просто тому, що при налаштуванні мультимедіасистеми треба знати безліч тонкощів.

Тепер можна відкинути у бік тривоги і побоювання з приводу складнощів налаштування штатної магнітоли Geely Emgrand X7, з монохромним 2-рядковим дисплеєм. Нижче описаний ряд прийомів по тонкому налаштуванню штатної магнітоли. Додатково в самому низу сторінки є відео, автор якого наочно демонструє налаштування магнітоли на цьому авто.

Налаштування магнітоли Джилі Емгранд ЕХ7

Як настроїти годинник на магнітолі Джилі Емгранд ЕХ7 (Х7)

Варто розпочати з того, що в салоні цього автомобіля годинник є відразу в декількох місцях, поверх центральної консолі (електронний годинник) і на екрані штатної магнітоли. Як зрозуміло, між годинниками немає синхронізації. В процесі експлуатації машини і обслуговування електроніки час годинників мимоволі збивається. Той і інший годинник знаходяться перед очима водія, що часто бентежить, коли треба терміново зорієнтуватися за часом.

Це цікаво! Магнітола в автомобілі Джилі Емгранд ЕХ7 використовує окрему лінію живлення від АКБ. Навіть якщо запалення повністю вимкнене, то магнітолу все одно можна включити і послухати радіо або музику з носія. Стандартний час роботи магнітоли при вимкненому запаленні складає 1 годину, але час можна перенастроювати вручну.

Додаткове відображення часу на магнітолі заважає контролювати режими роботи програвача. Щоб дізнатися рівень гучності або хвилю радіо, доводиться виводити магнітолу з "режиму очікування". Тобто треба натиснути на яку-небудь з кнопок, щоб замість годинника з'явився екран налаштування магнітоли.

Багато водіїв приходять до висновку, що годинник на магнітолі є явно зайвим. В даному випадку треба просто вимкнути годинник. Окремої кнопки годинника на магнітолі не передбачено. Водієві доведеться задіяти комбінацію клавіш, щоб відключити або включити годинник Geely Emgrand ЕX7.

  • Вмикаємо запалення. Двигун при цьому заводити не треба. При включенні бортової електромережі буде автоматично активована і магнітола. Аудіосистема заробить на тій частоті радіоприймача (чи треку програвача), на якій було закінчено прослуховування при попередньому виключенні бортової електромережі.

Вмикаємо запалення

  • Натискаємо на регулятор Set. На екрані повинен з'явитися напис "Set Up". В даному випадку меню магнітоли переводиться в режим налаштування. Водієві треба пам'ятати, що на кнопки і регулятори слід впливати швидко! Просто через декілька секунд простою меню магнітоли автоматично переводиться в режим програвання.

Натискаємо на регулятор Set

  • Тиснемо на кнопку Play. В даному випадку кнопкою Play перелистується меню налаштування магнітоли Джилі Емгранд ЕХ7.

Тиснемо на кнопку Play

  • Перегортаємо меню налаштування на вкладку "Clk", що означає "Clock", тобто годинник. Як зрозуміло, перегортати меню налаштування треба кнопкою Play.

Перегортаємо меню налаштування на вкладку

Якщо годинник були активним, то навпроти напису Clk стоятиме значення MAN, що свідчить про відображення годинника на екрані дисплея магнітоли. Щоб вимкнути цей годинник, треба перекласти статус Clk зі значення MAN на OFF. Зробити це можна за допомогою регулятора Set.

  • Прокручуємо регулятор Set, поки значення MAN не зміниться на OFF. Як тільки параметр CLK буде переведений в значення OFF, то годинник вже не показуватиметься на екрані магнітоли, принаймні до тих пір, поки водій не захоче їх включити знову.

Прокручуємо регулятор Set

  • Щоб повернутися назад в основне меню, треба просто почекати декілька секунд. При простоюванні меню автоматично переходить на відображення режимів роботи аудіосистеми Geely Emgrand X7.

Для чого взагалі в магнітолі передбачений годинник. Ні, це не дурість розробників автомобіля. Годинник передбачений на той випадок, якщо магнітола використовуватиметься автономно, тобто при повністю вимкненому запаленні. Як вже згадувалося вище, магнітола ЕХ7 здатна живитися безпосередньо від АКБ, тоді як головний годинник, який розташований над центральною консоллю, включається виключно за наявності живлення бортової електромережі.

Вбудований в магнітолу Джили Эмгранд Х7 годинник має сенс залишити активними у тому випадку, якщо водій або хтось з постійних пасажирів регулярно включає аудіосистему, коли запалення повністю вимкнене. Необхідність в запуску магнітоли, з вимкненим двигуном і знеструмленою електромережею, може виникати в ході тривалого очікування чогось або когось.

Нижче викладено відео, на якому показаний принцип налаштування годинника на магнітолі.

Як настроїти рівень гучності на магнітолі Джилі Емгранд ЕХ7

Багато водіїв цього авто бентежить необхідність регулювати гучність аудіосистеми при кожному включенні бортової електромережі. Тобто при кожному новому включенні магнітоли рівень гучності повертається в стандартне значення, яке за умовчанням ставиться на відмітку "14".

Переважна більшість водіїв Geely Emgrand ЕX7 вважають за краще знаходитися в машині при рівні звуку в межах "5-7".

Значення звуку за умовчанням в цьому авто цілком можна перенастроювати. Робиться це таким чином:

  • Тиснемо на регулятор Set. Магнітола буде переведена в режим налаштування. На екрані повинен з'явитися напис "SET UP".

Тиснемо на регулятор Set

  • Тиснемо на кнопку Play. В даному випадку треба вибрати меню налаштування рівня гучності за умовчанням. Цей параметр називається DEF.

Тиснемо на кнопку Play

Навпроти параметра DEF відображатиметься значення стандартної гучності. Саме на цей рівень гучності магнітола автоматично перемикатиметься при кожному новому включенні аудіосистеми.

  • Обертаємо регулятор SET, змінюючи стандартний рівень гучності  у велику або меншу сторону.

Обертаємо регулятор SET

Все, після цього аудіосистема включатиметься з прийнятним для водія рівнем гучності.

Натискати кнопки і обертати регулятори треба швидко. Якщо на якомусь з етапів налаштування почекати паузу в 2 секунди, то меню автоматично перейде на головний екран аудіосистеми. В цьому випадку налаштування доведеться починати наново.

Обов'язково подивитеся прикладене внизу відео, автор якого показує і пояснює принцип налаштування штатної магнітоли Х7.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Налаштування магнітоли Джилі Емгранд ЕХ7"

Відгуки: 0


Півкільця осьового зсуву коленвала компл. 2 шт. Джили СК Півкільця осьового зсуву коленвала компл. 2 шт.

Код: E020301601/701

109
Колодки гальмівні задні з ABS Uni-Brakes Джили СК Колодки гальмівні задні з ABS Uni-Brakes

Код: 1403060180-Uni-Brakes

289
Амортизатор задній KONNER Джили Эмгранд ЕС7 Амортизатор задній KONNER

Код: 1064001268-KONNER

799
Амортизатор передній (масло) / KIMIKO Джили МК Амортизатор передній (масло) / KIMIKO

Код: 1014001708-O-KM

709
Трос капота MK Джили МК Трос капота MK

Код: 1018004747

68
Напрямна валу КПП Джили СК Напрямна валу КПП

Код: 3170205402

43
Сигнал 1017015167 Джили СК Сигнал 1017015167

Код: 1067020048

205
Сидіння перед. лев. (Тканина) GEELY MK Джили МК Сидіння перед. лев. (Тканина) GEELY MK

Код: 101801570200684

2412
Дощовик склоочисника, пластиковий, правий Китай Джили СК2 Дощовик склоочисника, пластиковий, правий Китай

Код: 1802068180-aftermarket

145
Скло двері задньої право не тонир. Джили СК2 Скло двері задньої право не тонир.

Код: 1800678180

325
Фільтр масляний Польща Джили СК Фільтр масляний Польща

Код: 1106013221-Union

137
Подушка двигуна права Китай Чери Амулет Подушка двигуна права Китай

Код: A11-1001310BA-aftermarket

368
Напрямна заднього бампера, ліва Китай Чери Куку Напрямна заднього бампера, ліва Китай

Код: S11-2804537-aftermarket

62
Фара передня права Китай Чери Куку Фара передня права Китай

Код: S11-3772020-aftermarket

640
Колодки гальмівні задні, дискові Китай Чери Истар Колодки гальмівні задні, дискові Китай

Код: B11-6BH3502080-aftermarket

257
Ковпак амортизатора J15 E5 Чери Елара Ковпак амортизатора J15 E5

Код: A21-2901013

54
Кільця поршневі Китай Чери Истар Кільця поршневі Китай

Код: 484J-1004030BA-aftermarket

654
Кольцо стопорное 4 передачи Чери Амулет Кольцо стопорное 4 передачи

Код: 015311287AA

4
Напрямна клапана, впускного / випускного Китай Чери Тиго Напрямна клапана, впускного / випускного Китай

Код: 481H-1003023-aftermarket

51
Насос омивача вітрового скла Чери Куку Насос омивача вітрового скла

Код: S11-5207210

82
.