Ввійти
Забули пароль? | Зареєструватися

Підписка
на блог
Ваше ім'я*

Email*Замовити
дзвінок

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Розкажіть друзям

Заміна стійок стабілізатора Джилі Емгранд ЕС7

Китайський седан Джилі Емгранд EC7 демонструє чудову маневреність і гарну курсову стійкість. Комфортабельна їзда багатьом зобов'язана стабілізатору поперечної стійкості. Але як і будь-які інші запчастини Geely Emgrand EC7, стабілізатор з часом перестає справлятися з покладеними на нього обов'язками.

Преміальний седан китайського виробництва використовує стабілізатор як на передній вісі, так і ззаду. Саме цим і можна пояснити високий комфорт пересування Емгранд EC7.

Артикульний номер стійок стабілізатора Джилі Емгранд EC7: 1064000097. Ліва і права стійки абсолютно однакові, тому артикул один.

Артикульний номер втулок переднього стабілізатора Джилі Емгранд EC7: 1064001045.

Стабілізатор поперечної стійкості примикає до кузова за допомогою так званих стійок стабілізатора. Сенс стійок полягає в тому, щоб забезпечити еластичне з'єднання стабілізатора з корпусом. Якщо не буде еластичності, кузов приречений на численні динамічні деформації, слідом за стабілізатором.

З часом стійки стабілізатора Geely Emgrand EC7 зношуються. Це створює ряд специфічних проблем:

 1. Може спостерігатися крен кузова
 2. Знижується маневреність
 3. Погіршується керованість
 4. З'являється сторонній шум

За якісну роботу стабілізатора розплачуються стійки. Слабким місцем стійок є шарніри, а також пильовики. Якщо пильник буде навіть трохи надірваний, в шарнір потраплять волога і бруд, через що стабілізатор буквально на очах виходить з ладу. Зношений стабілізатор починає люфтити, що і є причиною стороннього шуму, а також втрати еластичності з'єднання стабілізатора з кузовом.

Зношені стійки стабілізатора підлягають обов'язковій заміні. Їзда з розбитими стійками стабілізатора не тільки погіршує їздові характеристики, а ще й прискорює знос сусідніх елементів підвіски і ходової.

Стійка стабілізатора Джилі Емгранд ЕС7

Як замінити стійки стабілізатора Джилі Емгранд EC7

Як було сказано вище, китайський седан використовує стабілізатор на кожній з вісей. Передні стійки стабілізатора створені у вигляді так званого "лінка". Це довга напрямна, краї якої загнуті в різні боки. Щодо заднього стабілізатора, в ньому відсутні стійки. Нижче буде описано процес заміни стійок переднього стабілізатора Джилі Емгранд EC7.

 • В ході обслуговування стабілізатора майстру буде потрібен зручний доступ до автомобіля знизу. Фахівці рекомендують користуватися підйомником, але підійде і оглядова яма або навіть естакада.
 • Вивішуємо передні колеса. Якщо машина буде спиратися колесами об землю, то стабілізатор буде в напрузі, що не дозволить безпечно витягти і встановити стійки. Під час використання домкрата рекомендується користуватися додатковими страхуючими підпорами.

Перед вивішуванням переду потрібно послабити колісні гайки! Ця невелика хитрість дозволить надалі швидко від'єднати передні колеса, не затискаючи педаль гальма.

 • Знімаємо передні колеса. Якщо колеса не знімати, буде досить проблематично роз'єднувати верхню точку фіксації, де стійка стабілізатора під'єднується до стійки амортизатора. Але за наявності досвіду цілком реально від'єднати стійку і без демонтажу колеса.

Знімаємо передні колеса

Стійки стабілізатора розташовані практично біля самої дороги. Навіть нетривала поїздка Geely Emgrand EC7 залишить на стійках стабілізатора брудну кірку. Сирість і грязьові засори приводять в непридатність різьбові поверхні. Інший раз стійки настільки сильно закисають, що гайки не хочуть викручуватися. З цієї причини насамперед потрібно пройтися металевою щіткою по різьбленню і гайкам стійок. В даному випадку не поміщає і проникаюче мастило WD-40.

У зовсім запущених випадках, коли стійки намертво позакисали, майстра виручить стара добра болгарка.

 • Відкручуємо гайку на верхній сполуці. У цьому місці стійка з'єднується з корпусом амортизатора. Так, незважаючи на престижний статус Джилі Емгранд ЕС7 все ж є бюджетним автомобілем. Це стає зрозуміло, коли при відкручуванні верхнього з'єднання починає прокручуватися сам палець, а проточки під другий ключ не передбачено. Якщо з'єднання прокручується, беремо болгарку і просто зрізаємо гайку.

Відкручуємо гайку на верхній сполуці

 • Відкручуємо нижню сполуку, де стійка примикає до самого стабілізатора поперечної стійкості. Тут все як і з верхньою точкою фіксації. Пробуємо відкрутити гайку, якщо палець почав прокручуватися, просто зрізаємо кріплення болгаркою і все.

Відкручуємо нижню сполуку

 • Ставимо на місце старої стійки стабілізатора нову і збираємо вузол у зворотній послідовності.

Зверніть увагу, остаточно затягувати кріплення стійок стабілізатора потрібно лише після того, як машина буде спиратися колесами об землю!

Чи потрібно додавати мастило в нові стійки стабілізатора

Багато фахівців дотримуються думки, що в нових стійках стабілізатора недостатньо мастила. Це одна з причин, через яку нові стійки стабілізатора Geely Emgrand EC7 не виходжують належного їм кілометражу. З цієї причини перед встановленням нових стійок вкрай бажано додати мастила під пильовики. Робиться це наступним чином:

 • Знімаємо стягувальне кільце пильовика. Щоб це зробити, потрібно скористатися капроновою петелькою. Петлею необхідно піддіти кінчик кільця і розмотати стяжку. Приклад на фото нижче.

Знімаємо стягувальне кільце пильовика

 • Відгинаємо пильовик і додаємо нового мастила. У ролі мастила вкрай бажано використовувати щось із термостійкої категорії. Термостійке мастило не буде густіти на морозі і не буде розтікатися по спеці.

Відгинаємо пильовик і додаємо нового мастила

 • Одягаємо на пильовик стикаюче кілечко. Це робиться за допомогою тієї ж капронової петельки.

Все, стійка стабілізатора готова до установки.

Додаткова інформація

При виборі нових стійок стабілізатора Джилі Емгранд ЕС7 слід звернути увагу на наявність проточки під другий ключ. Як правило, в найдешевшому китайському штампуванні не передбачена можливість застопорити палець шарніру. У нормальних же стійках обов'язково і неодмінно є проточка під другий ключ, що дозволяє нормально закручувати і відкручувати кріплення стійок.

Але замість проточки деякі виробники використовують поглиблення під шестигранник. Отвір робиться в торці шарнірного пальця.

Віднедавна почали активно рекламуватися стійки, в яких немає традиційного шарніру. Замість нього встановлено сайлентблок і болт з гайкою. Відсутність шарніру позитивно позначається на довговічності стійок стабілізатора. Але не обійшлося в таких стійках і без мінусів, головним з яких є відсутність у номенклатурі виробника продукції для даного китайця. Водіям, які шукають дане ноу-хау, доводиться задовольнятися стійками приблизного розміру, які розраховані на автомобілі відомих японських і південнокорейських брендів.

Зрозуміло, ціна стійок стабілізатора з сайлентблоком є невиправдано завищеною. З цієї причини грамотні водії віддають перевагу традиційним стійкам стабілізатора.

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна стійок стабілізатора Джилі Емгранд ЕС7"

Відгуки: 0


Півкільця осьового зсуву коленвала компл. 2 шт. Джили СК Півкільця осьового зсуву коленвала компл. 2 шт.

Код: E020301601/701

109
Колодки гальмівні задні з ABS Uni-Brakes Джили СК Колодки гальмівні задні з ABS Uni-Brakes

Код: 1403060180-Uni-Brakes

289
Амортизатор задній KONNER Джили Эмгранд ЕС7 Амортизатор задній KONNER

Код: 1064001268-KONNER

799
Амортизатор передній (масло) / KIMIKO Джили МК Амортизатор передній (масло) / KIMIKO

Код: 1014001708-O-KM

709
Трос капота MK Джили МК Трос капота MK

Код: 1018004747

68
Ящик для рукавичок чорний 2 Джили СК2 Ящик для рукавичок чорний 2

Код: 101801003500601

447
Напрямна валу КПП Джили СК Напрямна валу КПП

Код: 3170205402

43
Сигнал 1017015167 Джили СК Сигнал 1017015167

Код: 1067020048

205
Панель верхня EC-7RV Джили Эмгранд ЕС7 Панель верхня EC-7RV

Код: 1068050045

54
Сидіння перед. лев. (Тканина) GEELY MK Джили МК Сидіння перед. лев. (Тканина) GEELY MK

Код: 101801570200684

2412
Дощовик склоочисника, пластиковий, правий Китай Джили СК2 Дощовик склоочисника, пластиковий, правий Китай

Код: 1802068180-aftermarket

145
Скло двері задньої право не тонир. Джили СК2 Скло двері задньої право не тонир.

Код: 1800678180

325
Фільтр масляний Польща Джили СК Фільтр масляний Польща

Код: 1106013221-Union

137
Подушка двигуна права Китай Чери Амулет Подушка двигуна права Китай

Код: A11-1001310BA-aftermarket

368
Напрямна заднього бампера, ліва Китай Чери Куку Напрямна заднього бампера, ліва Китай

Код: S11-2804537-aftermarket

62
Фара передня права Китай Чери Куку Фара передня права Китай

Код: S11-3772020-aftermarket

640
Вентилятор охолодження M11 Чери М11 Вентилятор охолодження M11

Код: M11-1308010

1531
Колодки гальмівні задні, дискові Китай Чери Истар Колодки гальмівні задні, дискові Китай

Код: B11-6BH3502080-aftermarket

257
Ковпак амортизатора J15 E5 Чери Елара Ковпак амортизатора J15 E5

Код: A21-2901013

54
Кільця поршневі Китай Чери Истар Кільця поршневі Китай

Код: 484J-1004030BA-aftermarket

654
.