(095) 222 27 57

(063) 072 21 22

(багатоканалььний)
Пн-Сб 8:40-19:30

Запчастини Geely 24.

Geely24.com.ua – це інтернет магазин, який пропонує купити запчастини Джилі в Україні. Ми успішно розпочали свою трудову діяльність у 2004 році, в результаті чого став одним з найпопулярніших постачальників комплектуючих до автомобілів з Китаю.

Наш основний напрямок – продаж якісних запчастин Geely CK 1, CK 2, MK І MK Cross. Також для китайських авто Emgrand EC7, EC8 і EX7.

24 години на добу і сім днів на тиждень у вас є можливість купити потрібні деталі для заміни та експлуатації для автомобілів Джилі.

За час існування на ринку ми суттєво просунулася вперед. Завдяки високому рівню організації менеджменту і грамотній політиці компанія змогла зайняти одне з лідируючих місць по продажу запасних частин на автомобілі Джилі.

Наростили велику клієнтську базу і величезний практичний досвід в обслуговуванні автомобілів Geely.

Основною метою Geely24 є продаж продукції, що користується довірою споживача й виправдовує його очікування.

Завжди прагнемо виконати свою роботу так, як це зручно клієнту: запропонувати високу якість запчастин за доступну ціну з доставкою в будь-який регіон України.

Каталог постійно поповнюється. Розширення асортименту та боротьба за якість реалізованої продукції – не тимчасова вимога, а безперервно діючий процес, який поставлений нами в главу кута.

Такий продаж дозволяє успішно конкурувати на ринку вже десять років. В цьому ми бачимо запорука динамічного розвитку.

У нашому інтернет магазині ви знайдете тільки сертифіковані (ліцензійні) та оригінальні автозапчастини зі складським асортиментом, що налічує кілька тисяч позицій.

з кожним появою новинки від цього китайського виробника на українському ринку наш інтернет-магазин в максимально стислі терміни буде готовий забезпечити можливість купити запчастини Джилі Ск, Мк або Емгранд. Або ж будь-якою іншою моделі, яка зявиться у цього бренду.

Одним словом, якщо ви шанувальник цього бренду і серйозно замислюєтеся над придбанням перерахованих вище моделей, можете купувати їх без побоювання: комплектуючими ми вас забезпечимо.

Інтернет магазин зможе задовольнити ваші потреби в комплектуючих для обслуговування та ремонту автомобілів цієї китайської марки.

Злагоджена робота дозволить нам реалізувати намічені плани і програми своєчасно і в повному обсязі. З вашою допомогою ми сподіваємося і на те, що зможемо забезпечити стабільне зростання магазину, щоб мати можливість виконувати ваші замовлення.

Щорічно наша компанія вкладає кошти в розвиток, і сьогодні маємо можливість поставити якісною продукцією у всі міста України.

За багато років якісною і добросовісною роботи Geely24 заслужив довіру і прихильність багатьох клієнтів. Сьогодні можемо в найкоротші терміни знайти і доставити запчастини на Джилі, щоб кожен клієнт зміг вирішити будь-які проблеми з ремонтом і обслуговуванням авто цього китайського виробника.

Магазин Джилі-Автоцентр № 1 в Україні пропонує:

Відгуки користувачів

Накладка крышки багажника EC7

Женя

Хороший хром, качественно все сделано. меняется легко - можно смело самому все сделать, не надо никому ничего платить! разобраться как это сделать - не сложно. если деталь качественна - все будет быстро и легко. эта - качественная. Цена меня устраивает. все отлично - спасибо.

Механизм переключення передачв сборе (Кулиса)

Никон

кулиса в сборе - это круть! никакого гемора - выкинул старую и поставил. При такой цене даже нет смысла чтото восстанавливать и химичить. купил и забыл. Привезли быстро, все отлично - работает, переключает, без сучка и задоринки. рекомендую!

Коробка передач в сборе 1.8 170B

Андрей

Хорошо что не купил автомат. говорят на порядок дороже! В разы даже. Я если честно и к замене не готовился, но так получилось, сам виноват. переживал за доставку, а точнее за то как привезут - все таки большая штука, и тяжелая. Но с этим проблем не было - все в дереве, надежно закрыто и упаковано. супер! спасибо за ответственное отношение!

Компрессор кондиционера

Дима

Думал, что будет дороже, честно. Мне как сказали сколько на Короллу такой стоит - я сник совсем. удивили ценой здесь, честно. приятно удивили. купил не раздумывая и даже нигде не лазил в поисках. Привезли быстро и в хорошей упаковке. завтра буду ставить.

Колпак диска (пятак)

Леха

Шо касается Жульки, то пятаки на колеса - самый расходный материал)) хорошо шо хоть есть где купить и стоят не дорого. Мож он и не особо нужен, но пусть лучше будет прикрыто - меньше пыли в подшипник ступицы и на гайку налипать будет.

.