(095) 222 27 57

(063) 072 21 22

(багатоканалььний)
Пн-Сб 8:40-19:30

Запчастини Geely 24.

Geely24.com.ua – це інтернет магазин, який пропонує купити запчастини Джилі в Україні. Ми успішно розпочали свою трудову діяльність у 2004 році, в результаті чого став одним з найпопулярніших постачальників комплектуючих до автомобілів з Китаю.

Наш основний напрямок – продаж якісних запчастин Geely CK 1, CK 2, MK І MK Cross. Також для китайських авто Emgrand EC7, EC8 і EX7.

24 години на добу і сім днів на тиждень у вас є можливість купити потрібні деталі для заміни та експлуатації для автомобілів Джилі.

За час існування на ринку ми суттєво просунулася вперед. Завдяки високому рівню організації менеджменту і грамотній політиці компанія змогла зайняти одне з лідируючих місць по продажу запасних частин на автомобілі Джилі.

Наростили велику клієнтську базу і величезний практичний досвід в обслуговуванні автомобілів Geely.

Основною метою Geely24 є продаж продукції, що користується довірою споживача й виправдовує його очікування.

Завжди прагнемо виконати свою роботу так, як це зручно клієнту: запропонувати високу якість запчастин за доступну ціну з доставкою в будь-який регіон України.

Каталог постійно поповнюється. Розширення асортименту та боротьба за якість реалізованої продукції – не тимчасова вимога, а безперервно діючий процес, який поставлений нами в главу кута.

Такий продаж дозволяє успішно конкурувати на ринку вже десять років. В цьому ми бачимо запорука динамічного розвитку.

У нашому інтернет магазині ви знайдете тільки сертифіковані (ліцензійні) та оригінальні автозапчастини зі складським асортиментом, що налічує кілька тисяч позицій.

з кожним появою новинки від цього китайського виробника на українському ринку наш інтернет-магазин в максимально стислі терміни буде готовий забезпечити можливість купити запчастини Джилі Ск, Мк або Емгранд. Або ж будь-якою іншою моделі, яка зявиться у цього бренду.

Одним словом, якщо ви шанувальник цього бренду і серйозно замислюєтеся над придбанням перерахованих вище моделей, можете купувати їх без побоювання: комплектуючими ми вас забезпечимо.

Інтернет магазин зможе задовольнити ваші потреби в комплектуючих для обслуговування та ремонту автомобілів цієї китайської марки.

Злагоджена робота дозволить нам реалізувати намічені плани і програми своєчасно і в повному обсязі. З вашою допомогою ми сподіваємося і на те, що зможемо забезпечити стабільне зростання магазину, щоб мати можливість виконувати ваші замовлення.

Щорічно наша компанія вкладає кошти в розвиток, і сьогодні маємо можливість поставити якісною продукцією у всі міста України.

За багато років якісною і добросовісною роботи Geely24 заслужив довіру і прихильність багатьох клієнтів. Сьогодні можемо в найкоротші терміни знайти і доставити запчастини на Джилі, щоб кожен клієнт зміг вирішити будь-які проблеми з ремонтом і обслуговуванням авто цього китайського виробника.

Магазин Джилі-Автоцентр № 1 в Україні пропонує:

Відгуки користувачів

Втулка болта развала

Жека

Кто Джильку пользует долго, тот знает насколько это вредная штука. Меняю уже третий раз, по очереди - то на одной стороне, то на другой)) последний раз брал здесь - выходили вроде дольше всего. и цена неплохая.Вобщем, рекомендую.

Колпак колеса

Вика

Ой, как класно! а то некрасиво было без одного - потеряла где то. Думала что дороже будет. А тут копеечки буквально. зато колесики на машинке сейчас все красивенькие)

Фильтр топливный (Япония)

Стас

Суперский фильтр! беру уже второй раз и не удержался решил поделиться. очень долго ходит! Короче, берите - не пожалеете!

Дверь задняя правая MK-CROSS(Оригинал)

Андрей

дверь - в идеале! Брал для клиента. Грунт, краска - все легло отлично. размеры - четкие! зазоры - бомба. Я не ожидал. А клиент - доволен)

Амортизатор задний

Павел

Все получил - спасибо! Поменял. в меру мягкие, не пробивают пока. Мне нравятся. Рекомендую.

.